Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

W której roli wypadł lepiej waszym zdaniem?

Tom_Spark

Agent Smith. Legenda poprostu :)

użytkownik usunięty
Ble987

zgadzam się, Agent Smith - klasyka... :)

No dokładnie - legenda. Największa atrakcja w tym filmie, moim skromnym zdaniem.

Ble987

mr aderson..
jak to mowil to az ciarki przechodziły :D

Tom_Spark

wiem, wstyd przyznać, ale nie oglądałam jeszcze "Matrixa":) nie wiem jak to się stało, nadrobię braki w najbliższym wolnym czasie (czyli niekoniecznie wkrótce;)), i wtedy porównam. Jak na razie kojarzę go tylko jako Elronda właśnie, no i tam był fenomenalny:)

godziasia

Synu, nie bluźnij i marsz oglądać w sumie już klasykę sf!

Przemekkk

tak dla zasady to babka a nie facet,zauwaz zwrot "nie oglądałam" co napisała,tylko tyle,pozdro :D

dj_carlos

Proszę o wybaczenie, zwalam to na późną godzinę :)

Tom_Spark

Agent Smith był większym wyzwaniem, a Elrond wystąpił kilka razy na całą trylogię. Ale AS bardziej zapadł mi w pamięć. Szczególnie jak mówił, że ludzie są wirusami

moooras

Zgadzam się w 100%. Jego "wykład" to prawdziwy popis.

moooras

Co jeszcze ciekawsze to podobno mówił prawdę.

Tom_Spark

Jak wogóle można porównywać te role? W Matrixie widać go było co chwile, a we Władcy tylko w kilku scenach. Jak dla mnie w obydwu filmach zagrał świetnie

zonk_2

Agent Smith to klasa sama w sobie - według mnie jedna z najciekawszych kreacji filmowych w kategorii film akcji jak kiedykolwiek powstała. Zdecydowanie najlepiej zagrana rola w Matrixie. Oglądając film wiesz, że nie chciałbyś z nim zadzierać. Gdyby Neo nie był głównym hirołem to Smith by tak naprawdę skopał wszystkim tyłki.

We władcy jakoś trochę nie pasował mi na Elronda. Kiedy czytałem książkę dłuuuugo przed powstaniem filmu wyobrażałem go sobie zupełnie innaczej. Według mnie Hugo Weaving ma jakąś taką zbyt kwadratową i nie wygładzoną twarz jak na zniewieściałego elfa (Orlando Bloom pasuje idealnie he,he). Wiem, że Elrond jest pół-elfem, pół-człowiekiem, ale HW ma za mało cech elfich w swojej fizjonomii.

czaczi87

Smith kopał wszystkim tyłki do momentu pojawienia się Neo, może kiedyś powstanie prequel Matrixa w którym zobaczymy jak przebudzeni radzili sobie z agentami bez Neo. To byłby film dla freaków, żaden przebój, ale miło obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu. ;)
Tym samym sami więzimi się w matriksie, nie potrafimy uwolnić swoich umysłów, nie chcemy... jesteśmy słabi, leniwi i śmierdzimy... My, Ludzie.

czaczi87

Kto mówił że elfy były zniewieściałe? Weaving może nie jest bardzo piękny, ale ma w sobie majestat właściwy Elrondowi, i ogółem elfom (przynajmniej ja go tak odbieram w tej roli) + jest świetnym aktorem a Bloom to totalna klapa nie tylko zresztą pod względem charakteryzacji, ale szczególnie aktorsko był do bani.
Pozdrawiam :)

maryska14_

Bloom to słabiak. Nie rozumiem jego fenomenu, tak jak i wielu innych. Widocznie wszędzie musi znaleźć się taki Karolak.

zonk_2

Agent Smith to klasa sama w sobie - według mnie jedna z najciekawszych kreacji filmowych w kategorii film akcji jak kiedykolwiek powstała. Zdecydowanie najlepiej zagrana rola w Matrixie. Oglądając film wiesz, że nie chciałbyś z nim zadzierać. Gdyby Neo nie był głównym hirołem to Smith by tak naprawdę skopał wszystkim tyłki.

We władcy jakoś trochę nie pasował mi na Elronda. Kiedy czytałem książkę dłuuuugo przed powstaniem filmu wyobrażałem go sobie zupełnie innaczej. Według mnie Hugo Weaving ma jakąś taką zbyt kwadratową i nie wygładzoną twarz jak na zniewieściałego elfa (Orlando Bloom pasuje idealnie he,he). Wiem, że Elrond jest pół-elfem, pół-człowiekiem, ale HW ma za mało cech elfich w swojej fizjonomii.

zonk_2

Dokładnie. To samo sobie pomyślałam. Tych dwóch roli po prostu nie da się porównać. W obu zagrał rewelacyjnie, inaczej, ale rewelacyjnie.

Tom_Spark

Agent smith zarąbisty ale super zagrał również w Władcy Pierścieni widać odrazu że to nie aktor jednego filmu. ;)

Tom_Spark

Wyzwaniem to był "V".
123456789

Nikon_3

zgadzam się, jako 'V' pokazał prawdziwą klasę. chociaż ja najbardziej cenię go za Elronda, może dlatego że uwielbiam LOTR ponad wszystko. :)

Nikon_3

Dokładnie... nie wiem czemu, ale dzięki jego roli ten film był niesaaamowity :)!
Jako agent i elf też niczego sobie! :)

Nikon_3

Vi veri veniversum vivus vici!
V genialny, przyznam że nie poznałem Hugo, czułem że skądś kojarzę ten styl i głos, ale dopiero po filmie mnie olśniło.

Tom_Spark

Mi sie kojarzy jako Agent Smith i nawet jak ogladalam Wladce to tez kojarzylam go jako Agent Smith hehe

Tom_Spark

W jednej i drugiej roli wypadł fantastycznie. Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak pięknie mówi po angielsku. Jest to jeden z niewielu aktorów, którego słucha się z przyjemnością.

laptokowiec

Erlond'a dobrze zagral ale o wiele lepiej mu poszlo jak agent Smith :)

Tom_Spark

Jak by nie było jako Agent Smith moim zdaniem wypadł najlepiej, ale pozostałe role również niezwykle ciekawe. Gościu jako aktor w mojej ocenie jest rewelacyjny, bardzo charakterystyczny zwłaszcza głos.

Tom_Spark

dla mnie niezapomniany Elrond, ale Smith też niczego sobie

sunviva

I 'V', i Erlond, i Agent - klasa sama w sobie.

Tom_Spark

Zarówno on jak i reszta aktorów w Matrix odegrali role życia.
Agent Smith w jego wykonaniu jest perfekcyjny. Nikt nie zagrał by tego lepiej. Czarny charakter którego odegrał, wypadł w/g mnie tak samo idealnie jak Darth Vader, T-1000 i Hannibal Lecter, i tak samo załuguje na status "kultowy"

Turkisz80

no dobra nadrobiłam braki i...teraz to dopiero mam zagwozdkę:/ zagrał jednego i drugiego tak genialnie, że nie potrafię ocenić, w którym filmie był lepszy. I ten głos...

Tom_Spark

Agent Smith i Elrond obie role wybitne.

Tom_Spark

Agent Smith.

w ogole to b. utalentowany aktor.

jezzezel

Smith !!! chcialbym go zobaczyc w jakims filmie chrisa nolana..

Tom_Spark

Jakby nie patrzeć to dużo się Elronda nie nagrał, natomiast Smith jest po prostu kultowy :)

Aver

V filmu V jak Vendetta. Pokazać kunszt aktorski bez pokazania twarzy operując ciałem i głosem. Mistrzostwo najwyższej klasy.

Redgard

Akurat mnie naszło dzisiaj żeby sobie ściągnąć ten film bo jeszcze nie oglądałem, a tu nagle BUM ten post ;p (wcześniej nie wiedziałem kto grał główną rolę)

Tom_Spark

najlepszy jako ... Mitzi w Priscilli :))))

użytkownik usunięty
Tom_Spark

Megatron

vendetta;]

Tom_Spark

Agent Smith, ale jako Elrond też dobrze.

Urzach

Elrond, to jego spojrzenie ;) heheh

Nie wiedziałam, że grał też w Wolfmanie. .

Tom_Spark

Jeden Agent, by wszystkimi rządzić

Tom_Spark

Mi też lepiej się ogladało go jako Agenta Smith'a niż Elronda. To moza z tego powodu, że średnio lubie trylogie "Władce Pierścieni".

Tom_Spark

V jak Vendetta <3 chociaż dobrze grał jako Agent Smith i Elrond

zelinka2493

Przecież w "V jak Vendetta" ani razu nie widać jego twarzy :D

Radiw84

no przecież wiem :D ale dobrze zagrał, nie?

zelinka2493

Zgadzam się :)

zelinka2493

Dziękuję za zaproszenie :)

Radiw84

Proszę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones