Hugo SilvaIII

Rafael Hugo Fernández Silva

7,4
750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Silva

on zawsze jest przystojny i boski!w Los Hombres De Paco jest niesamowity,a rola Lucasa idealnie do niego pasuje!;D wiedzieliście jakieś inne seriale lub filmy z nim??

anya3

ja widziałam urywki z serialu komediowego "Paco y Veva", w którym Hugo gra główną rolę, oraz dwa filmy "El hombre de arena" i "Mentiras y Gordas". Hugo to świetny aktor.

anya3

....ogladalam jego galerie i nie widzialam jego drugiej polowki,tylko nie mowcie ,ze taki facet jest samoty...

bibi14

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej spotykał się z aktorkami: Olivią Moliną, Kirą Miro i Silvią Marty.

anya3

on ma w sobie taki mega temperament, w Lose Hombres de Paco gra doskonale. Mam zamiar obejrzeć go we wszystkich filmach w których zagrał. Lukas to jak dla mnie ideał faceta, nie chodzi tylko o wygląd ;D

anya3

no i nie jest samotny... dobrze to ukrywal bo od ponad dwoch lat jest z Ingrid Reino; ma 27 lat i tez jest aktorka; ay que pena:P

anya3

antena 3 przygotowuje nowy serial z Hugo; ma sie nazywac "Karabudjan" ale nazwa moze ulec zmianie; bedzie to serial akcji a Hugo ma tam zagrac bogatego dziennikarza-Diego, ktorego zycie sie zmienia po smierci przyjaciela a komplikuje sie jeszcze bardziej, gdy mlodsza siostra tego przyjaciela znika w tajemniczych okolicznosciach; a on rozpoczyna prywatne sledztwo poniewaz nie ufa policji; pierwsze 6 odcinkow ma byc wyemitowane na wiosne tego roku;

blink_one

już leci na antena3, na razie dwa odcinki puścili, we wtorek 3ci, dla wszystkich znających hiszpański, można obejrzeć wyemitowane już odcinki online: http://www.antena3videos.com/, a Diego grany przez Hugo jest bogatym biznesmenem, który prosi o pomoc znaną dziennikarkę (poprawiam tylko ze względu na to, że już widziałam te dwa odcinki, nie wiem co wcześniej pisali o tym serialu:))

anya3

Ja tak samo jak @lily1991 widziałam go w "El Hombre de Arena" i "Mentiras y Gordas". Szkoda, że tv nie rozpieszcza nas filmami i serialami z jego udziałam. Też mam ambicję obejrzeć wszystkie jego filmy. Najchętniej: z seriali : "Karabudjan", "La Princesa de Éboli" i "El Corazón del océano" i filmów: "Reinas" i " El Fuera de juego". Czekam też z niecierpliwością na wejście do kin dwóch innych filmów z Hugo o których wspomniałam we wcześniejszym poście ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones