Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

mocy gość

użytkownik usunięty

Greg House to chyba jego druga osobowość. Daje się do odczuć czytając jego książkę (jak dla mnie średnia). Zdaje się być dobrym aktorem, chociaż za dużo filmów z nim nie widziałem

użytkownik usunięty

mnie tam sie jego ksiazka podobala...(choc z poczatku mi za wolne tepo nie pasowalo) coz kazdy ma swoj gust...

"Daje się to odczuć czytając jego książkę"
Mówisz o "Sprzedawcy broni"? Jeśli tak, to błędnie "odczuwasz" :-). Hugh Laurie napisał tą książkę w 1996, czyli 8 lat przed Housem.
A swoją drogą: "Sprzedawca broni" jest dla mnie bardzo dobrą książką :)

neo_nka

ale przecież to się nie musi wiązać.. On po prostu w Housie pokazuje tą 'drugą' osobowość, którą miał już od dawna (;

calin_a

Chodzi Ci o ten humor? Cóż, nieco różni się od "Housowego". Nasz doktorek ma o wiele bardziej zjadliwy, złośliwy i momentami nieco chamski dowcip (co nie zmienia faktu, że wciąż zabawny ;P), natomiast Hugh w swojej książce prezentuje wersję light... ;)

użytkownik usunięty
Wega

dokladnie... jako house jest bardziej ostry? bardziej sarkastyczny bardziej zlosliwy bardziej zamkniety wszytko bardziej... w ksiazce owszem momentami moze przypominac humor doktorka ale bohater jest chyba bardziej "przyjazny" ludziom.... a w ogole to mi sie nie wiem czemu bardzo okladka podoba:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones