Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

facet zagrał w jednym nagłośnionym masowo serialu i już w pierwszej 10 na top 100 :/ ten ranking już nie jest wiarygodny, bo jakim cudem ktoś kto gra swoje życiowe role w serialu i stuarcie malutkim może być przed choćby m.freemanem czy j.deppem ;/

Blow_2

I tu masz trochę racji, wg mnie to też nie ta sama liga, ale uwielbiam go w roli Housa, ten serial jest świetny, sama Houghowi dałam 9/10 za te właśnie rolę. Trzeba przyznać, że jest idealny... Myslę, że jednak stopniowo jego średnia będzie spadała.

Blow_2

no tak inna liga
ale jako dr Hause jest świent :-)
ja myślę że tak czy tak inaczej sie patrzy na aktora ktory gra w serialu i w filmie gdzie w jedym tworzy spotac na przestrzeni wilu odcinkówa w filmie musi tego dokonac na przetrzeni czasem nawet nie dwóch godzin :)

zuziak_3

Racja, serial tworzony jest przez długi okres czasu, i w tym, że w serialu pokazał na co stać, talent 9/10. Powtarzam się:)

użytkownik usunięty
zuziak_3

W Czarnej Żmiji był genialny :)
Ale to tylko serial, i tak jest zbyt wysoko...

A ja Czarnej Żmiji nie oglądałam... Ale w Rozważnej i romantycznej też fajnie zagrał:)
W sumie to prędzej czy później spadnie w rankingu...

bs85

Ach zazdrość że twój Deep jest zanim.

Pozdrowienia dla fanów Housa.

2903

Nie chodzi o to, w CZYM zagrał, ale JAK zagrał i gra nadal.

Wega

taaa, może i dobrze zagrał, ale nadal trudno porównać jeden serial [mimo że też go lubię] do całej listy filmów, w jakich grał np. Depp.
czy fala tej całej popularności i zainteresowania przeminie, to Laurie nadal będzie tak popularny?
Nie sądzę, to w końcu przeminie.

Progresywna

Logicznie rzecz ujmując, jeśli "fala popularności i zainteresowanie przeminie", to Laurie popularnym nie będzie.
Oczywistym jest, że kiedy "House'a" zdejmą z anteny za te 3 sezony, to housism zmniejszy się w swoim zapale. Ale pozostaną tzw. "wierni fani", jakich każdy aktor posiada. I nie rozumiem - czy ten cały ranking, którym wszyscy najwyraźniej tak się przejmują, dotyczy ilości filmów, w jakich kto grał, czy może chodzi o talent i całokształt zdolności aktorskich? Bo grać można w 5 filmach rocznie, z czego 3/4 może być dennymi produkcjami z jeszcze gorszą grą aktorską. Oczywiście nie mówię o Deppie, którego lubię i szanuje, a którego też wszyscy odnośnie Top 10 wspominają.
Konkludując - ludzie, dajcie spokój z tym rankingiem!

Blow_2

Za chwilę spadnie, spokojnie.

Osobiście bardzo lubię tego aktora, ale nie można go jednak równać z aktorami takimi jak Freeman czy Sean Connery...czy inni jeszcze których by można tak wymieniać.
W Housie stworzył naprawdę świetną kreację, jest stworzony do tej roli.
Jednak poza serialem no to cóż...słabo. Filmy średniej klasy. Widziałam go w dwóch.
Może jeszcze go...odkryją.

A jakim cudem?
Chyba wiesz jak działają te rankingi. Kiedyś sama nie wiedziałam i mnie to dziwiło...jak to możliwe że jakieś dziwne osoby znajdują się tak wysoko.
A jesli nie wiesz to tłumaczę, aby osoba była w ogóle kwalifikowana...do rankingu musi mieć powyżej 1000głosów. A jak aktor mało znany to głosują na niego tylko fani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones