Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

naprawdę wybitny. Oscarowe role w Stuarcie Malutkim i Czarnej Żmij. Mistrz :/

bagrov

Idź się umyj lepiej jak nie znasz się na rzeczy.

Kwic

Pierwszy raz widziałam go w "Stuarcie Malutkim", ale polubiłam głównie za "Rozważną i Romantyczną". "Dr House'a" też oglądam. Aktor z niego całkiem dobry, ale na pewno nie tak wybitny, jak Alan Rickman, Johnny Depp, czy Emma Thompson...

Caryca

Johnny'ego Deppa to on akurat zjada na śniadanie...

_Ja_

Ja < nie powinieneś był tego pisać ;] Oj straszny błąd.. Laurie Ci tego nie wybaczy jak będzie do Ciebie machał z 500-tnego miejsca hahaha.

pzdr

bagrov

ale macie problemy, ktos powiedzial cos zlego na "waszego" ulubionego aktora i jzu innym bez powodu wstawiacie 1 idzcie sie leczyc :/

Marticzku

leila91
Innym, tzn. komu? A piszesz to, bo...?

Jorjan

wystarczy przeczytac posty powyzej mojego i bedziesz wiedzial.

bagrov

Kwic, aż nie mogę pojąć tego jak często nasze zdania się pokrywają (;

A tak na temat, autorze topicu nie bulwersuj się tak, to szkodzi całemu organizmowi.

calin_a

Może jesteś z pod znaku raka ^^

Kwic

Jestem książkowym wręcz przykładem Wodnika, a on się chyba gryzie z Rakiem :p

bagrov

buahah...znawca sie znalazł. W czarnej żmiji był akurat wybitny :D. Johny Depp ? Ile ty masz lat leszczu za dużo piratów z karaibów sie naoglądałeś...hahha

imperial90

"ohny Depp ? Ile ty masz lat leszczu za dużo piratów z karaibów sie naoglądałeś...hahha" < nie umiem wydedukować do kogo to miało być, bo nijak mi nie pasuje do tego tematu ;]

pzdr

Kwic

Johny Depp jest oczywiście świetnym aktorem, ale wcześniej w tym temacie nikt tego nie napisał, tak więc nie wiem o co i do kogo się rzucasz little boy :)

Kwic

Caryca: "Aktor z niego całkiem dobry, ale na pewno nie tak wybitny, jak Alan Rickman, Johnny Depp, czy Emma Thompson..."

_Ja_

Dzięki "Ja", przeoczyłem ten tekst ;) Pomijając, że koleś pisze "leszcz" i ogólnie do faceta, a Caryca to laska :)

pzdr

Kwic

spoko mistrzu... leszówa :P wybacz ze wprowadziłem Cie w tak skomplikowaną sytuacje ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones