Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Znam tego aktora z "Dr House" i "Czarnej Żmii" i dla mnie gra on genialnie swoje role, takiego talentu nie posiada 90% Hollywood'u. Gdyby nie to, że nie ma jakichś większych ról kinowych byłby pewnie na szóstym miejscu na filmwebie. Z pewnością jeden z moich ulubionych aktorów, u mnie ma 10.

Juby_

to straszne, ale koleś Hugh ma w swoim wyglądzie jakąś nutę szaleństwa, te jego oczy (szkoda tylko, że niebieskie), uśmiech powodujący schizowaty grymas na twarzy i fakt, że jest aż 6cm wyższy ode mnie - on wygląda jak prawdziwy wariat, to mój typ faceta!!!

NIE, ja nie mogę znów popaść w skrajny fanatyzm tylko dlatego, że lubię facetów z wyłupiastymi oczami i wystającymi zębami... ;( On nie może być moją kolejną ofiarą, niech mnie ktoś powstrzyma!!!

untitled

untitled, rozumiem Cię :D Hugh jest niesamowicie utalentowany, a tą piosenką: http://www.youtube.com/watch?v=__DrJI7mTHQ po prostu mnie rozwalił.

Juby_

tak w serialu Dr House gra genialnie i ma powalającą mimikę( a szczególnie śmiech) ! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones