Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

powiedzcie mi dlaczego ten aktor zasluguje na wyzsze miejsce niz chociazby
Sean Connery,Samuel L. Jackson czy Edward Norton ktorzy stworzyli wiele wspanialych kreacjki i zaluguja na wyzsze miejsce niz aktor ktory ... no wlasnie powiedzcie mi ?? a wtedy moze zmienie zdanie co do niego

Giorgio

Znów sprawa durnego rankingu...
poczytaj sobie, powstało już kilka takich tematów.

Gold_Fish

Juz macie dosc ?? :P nie widzialem na 1 stronie to stworzylem swoj

Giorgio

czego dość?? udowadniania, że podniecanie się gówno wartym rankingiem jest niezdrowe ??:P

Gold_Fish

tak po prostu chcialem zapytac czy az taki dobry jest, ze lepszy niz Ci ktorych wymienilem. Jaki film z jego udzialem mozesz polecic ??

Giorgio

Wiesz, "lepszy" to pojęcie względne. Czemu jest wyżej? Pewnie dlatego, że świetnie zagrał w bardzo fajnym serialu:]]]. Ale serio: Hugh jest ostatnio jednym z bardziej popularnych aktorów. Do tego charyzmatycznym. We wszystkich swoich rolach jest bardzo wiarygodny. Ma również imponujący życiorys... No cóż, po prostu jest lubiany:]

Aha, tego rankingu w ogóle nie należy brać pod uwagę. Ludzie wystawiają oceny nawet tym, których nie oglądali tylko po to, aby ktoś inny był wyżej/ niżej na liście:]]]. To, że jest na tej pozycji nie czyni go lepszym czy gorszym:]]]. Nie warto się przejmować:]]]

Pzdr.

konto_usuniete

Ja uważam, że mógłby wznieśc się jeszcze wyżej... ale co pozostaje? czekanie :D

użytkownik usunięty
Giorgio

dlaczego? hmm... osobiście uważam, że jest tak wysoko dzięki roli w "Stuarcie Malutkim", którą podbił serca widzom na całym świecie;-) oczywiście, mogę sie mylić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones