Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Ludzie grający w serialach powinni być wyłączeni z tego typu rankingów. Dla mnie nie są oni 100% aktorami. Na pewno część osób się z tym nie zgadza, ale jakby do pierwszej 10 weszła Cichopek albo któryś z braci "Mrok" przeanalizują swoje obecne podejście do sprawy.

BT_Czacha

Dla mnie ty na 100% nie jesteś inteligentny.Może z polskich seriali aktorzy nie są zbyt dobrzy.

pawelnr01

hmmm, czy mam de ja vu, czy to kolejny wątek wciąż o tym samym..?

pawelnr01

Dla mnie osoba tytułująca się nr1 też ma ponad przeciętnie wygładzone "falki" na mózgownicy.

BT_Czacha

Zlituj się i nie porównuj Laurie'go do Mroczków.
Niektóre seriale są naprawdę świetne. Uwierz, nie wszystkie pozostają na poziomie "M jak miłość". A niektórzy aktorzy serialowi wcale nie odbiegają od słynnych gwiazd filmowych.
Nie no, naprawdę, porównywać talent Laurie'go z talentem Cichopek, to tak jak porównywać "ojca chrzestnego" do tandetnych kryminałów w stylu "zabili go i uciekł".

aniela917

Fakt, może trochę przesadziłem, ale nie miałem/nie znalazłem opcji edycji posta - jest w ogóle takie coś tutaj?
Dla mnie miara aktorstwa jest głownie to, że ktoś oprócz filmów/seriali grywa również w teatrze, etc. Nauczyć się i zagrać 1,5h jakąkolwiek rolę to jest cel jaki powinien być zrealizowany przez osobę chcącą by ją nazywano AKTOREM.

BT_Czacha

Czacha sir Hugh Laurie gra w teatrze.Właśnie z powodu jego wspaniałych ról teatralnych królowa dała mu ten tytuł.
Ps.Może ja mam mózgownice , ty masz natomiast pusto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones