Hubert Urbański

Hubert Kirył Urbański

7,4
461 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Hubert Urbański

jak na swoj wiek ma taka siwizne jak by mial ponad 50 lat.

DoktorLejdo

Jak to pisałeś/łaś, to miał 49, więc nie wiem czy to takie wielkie przegięcie :D Jak wiemy jest to indywidualne, niezależne od wieku, co najwyżej od genów.

DoktorLejdo

Teraz (tj. w 2016 roku), oglądając "Agenta" z jego udziałem mam wrażenie jakby miał bliżej 60-tki niż 50-tki i zapuścił się niemiłosiernie. To, że okulary (wielkie, o koszmarnym kształcie) mu nie służą to jedno, ale długie, o kolorze zbliżonym do szpakowatych, włosy utrzymane w nieładzie. Gdybym go nie znał pomyślałbym (po fryzurze), że jest jakiś bezdomny, czy jak. Jak teraz na niego patrzę to szkoda mi patrzeć co ten gość z siebie zrobił - no chyba, że to taka kreacja na potrzeby programu....

cOOba

E tam, nie prowadzi po prostu żadnego programu w tv, coś tam robi w radio - to może sobie pozwolić na poszalenie z wizerunkiem, choćby i z abnegacji / nonszalancji / wygody. Z tą bezdomnością bym nie przesadzała, raczej powiedziałabym, że to Najsztub style (czyli swobodne i pokorne operowanie tym co Bóg dał). Co do "Agenta" to w tym kontekście zdecydowanie współczuję Antkowi, który jest młodziutki, pulchniutki i okropnie się poci w zadaniach - no excuses :). I to ponoć bożyszcze nastolatek (pewnie dla odmiany wychudzonych).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones