Hubert Urbański

Hubert Kirył Urbański

7,4
461 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Hubert Urbański

Nie jest sztuczny jest soba i to za kazdym razem.Jest moim ulubionym prowadzącym chociaz nie zaprzecze ze czasami mnie wkurza swoim zachowaniem....

ella191

I tu się w pełni zgadzam :) Czasem ma takie wkurzające wejścia jakie nie powinien mieć, ale ogólnie to the beściak jest :].
I do tego ta jego lewa brew, która raz po raz w górę wędruje, pamiętam jak jeszcze za czasów "Milionerów" zastanawiałam się jak on to robi :P. I bardzo się cieszę, że nadal pozostał mu ten nawyk, bo to słodko wygląda :).

Mana

a ja też potrafie ruszać tak brwią xD
haaaaaaaaa!

Mrs_Sparrow_2

i jaa! xD Nie no, też kocham Urbańskiego :))

Miyu67

a ja umiem obiema ruszać \w/ O.o \w/
apropo Hubercika,babcia ostatnio mnie nowinką zażyła....że Hubercik jest gejem.Prawda to?

użytkownik usunięty
grooshya

Nieprawda.On ma żonę i dwie córki :) <za krótki> <za krótki>

użytkownik usunięty

Kto się zgadza że Hubert dobrze doradza w Milionerach jeśli chodzi o rozważanie dalszej gry i wykorzystywanie kół ratunkowych ?

Czasami doradza na plus, ale czesto jest tak, ze podpytuje uczestnika na jaką odpowiedz stawia gdy ten chce wziąć koło to publiczność sugeruje się niewlasciwą odpowiedzią, albo 50/50 zostawiają te odpowiedzi pomiedzy ktorymi czlowiek się waha. Dlatego nigdy nie powinni nic mówić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones