Holly Marie Combs

7,6
1 830 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Według mnie Holly jest słabą aktorką.Jest znana tylko z czarodziejek, a czarodziejki nie były w Polsce jakimś hitem...Nie jest znana z jakiś hitów jak Angelina Jolie.Większą polularność ma Shannen Doherty dzięki Beverly hills 90210. Poprostu jednym słowem...nie umie grać w filmach

GoldTreasure

Angelina jest dobra aktorką, ale znaną głównie ze swoich skandali.
kłótnie z ojcem, związek z Pittem, adopcje..
Holly nie jest bardzo popularna, ale to nie znaczy, że jest słabą aktorką.

a Czarodziejki w Polsce hitem były. ;P

Gotowka

Masz rację Gotówka , a Czacha po prostu nie zna się na rzeczy tylko skandalistki jej / mu w głowie:>

charmed1998

Angelina to bardzo dobra aktorka, która wie jak zapewnić sobie popularność
w mediach właśnie przez podsycanie plotek na temat swojej osoby.

W dodatku nie ma się co oburzać autor tematu poprostu wyraził swoje zdanie
na temat tej aktorki, która zresztą co wybitna nie jest.

Ava_Elizabeth

Dzięki ze pomoc z "ofiarą" Holly Marie Combs

charmed1998

Nie nie lubie skandalistek. Poprstu Holly według mnie ma przeciętną urode i w każdym filmie jakim grała była sztuczna. Poprostu jej nie lubie -.-

Gotowka

Nie wiedziałem , że adopcje są skandalami...

GoldTreasure

wiedziałam, że się do tego przyczepisz. ;P
chodzi mi o to, że dzięki nim ma..rozgłos?

Gotowka

No według mnie jak adoptuje dziecko to dobrze . Pozatym to jej sprawa. A nie założyłem tego tematu aby mowić o Jolie tylko aby powkurzac fanów Holly ^^

GoldTreasure

zauważyłam, że lubisz denerwować ludzi. ;] tylko dlaczego przyczepiłeś się do obsady "Czarodziejek"?
"w każdym filmie, w którym grała była sztuczna"? a ile filmów z jej udziałem widziałeś? przeciętna uroda? co ma uroda do talentu?

GoldTreasure

"A nie założyłem tego tematu aby mowić o Jolie tylko aby powkurzac fanów Holly ^^"

A to świadczy tylko o twoim poziomie intelektualnym. Rozumiem osoby, które w sposób normalny wyrażają swoją opinię, ale prowokatorów nie toleruję. To ponad moje siły.


Holly widziałam w jednym filmie + czarodziejkach. Uważam jej grę aktorską za dobrą. I według mnie jest bardzo ładna. Ale jak wiadomo, każdy ma inny gust, więc.

GoldTreasure

Kązdy ma prawo do swojego zdania, ale jeśli wypowiadasz się żeby "powkurzać fanów Holly" jak to określiłeś to lepiej się nie wypowiadaj.

HollyShannen19

Jeśli założyłeś temat po to by wkurzać fanów Holly to jesteś po prostu żałosny!!!
i udało ci się- wkurzyłeś mnie a jestem fanka Holly więc gratulację a od Holly już się odczep bo uważam że jest świetna, prawdziwa ani fałszywa jak większość gwiazd Hollywod!

Gotowka

Nie widziałam jej w dużej ilości filmów ale uważam, że złą aktorką nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones