Holland Roden

Holland Marie Roden

8,6
5 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holland Roden

Jak dla mnie Oscar, to co Holland pokazała w tym serialu jest po prostu niesamowite. Ze szkolnej laleczki trafiła na szpitalne łóżko z dziurą w głowie, a w obu wersjach jest niesamowicie wiarygodna, niesamowicie 'wgrana', nie dostrzegam tam aktorki tylko samą postać, tylko dziewczynę dręczoną psychicznie. Wielkie brawa, Holland pokazała klasę. Gratuluję i dziękuję.

mellannie

Holland jest genialną aktorką, nie dość, że ma ogromny urok osobisty i cudowną urodę to widać prawdziwy talent. Uwielbiam to jak świetnie ukazuje metamorfozę Lydii z pozornie wrednej szkolnej gwiazdy w troskliwą przyjaciółkę, aż po dziewczynę z problemami w psychiatryku z dziurą w głowie. Wielka szkoda, że nie gra w żadnych filmach, a jedynie w serialach, kto wie, może wtedy faktycznie dostałaby kiedyś Oscara :) Może weźmie się za aktorstwo w większych produkcjach filmowych po zakończeniu teen wolfa (podobno 6 sezon ma być ostatni) i mam nadzieję, że nie zniknie z ekranu, ponieważ gra lepiej niż połowa sławnych aktorów :)

fleurdelilac

Za równo do Oscara jak i do cudownej urody jej jeszcze sporo brakuje. Aktorka zwyczajnie przeciętna. Widać że nie mialyscie żadnej styczności z ambitniejszym kinem więc jesteście w stanie zadowolić się byle aktorzyną jaką jest panna Holland. Radzę przejrzeć kinematografie Tildy Swinton lub Kate Winslet. Może wtedy przejrzycie na oczy :)

Lady_Gaga2274

Kate Winslet xd? Ostatnio zagrała jakąś głupią rolę w Niezgodnej i chyba Zbuntowanej xd i jakoś nie powaliła ;-)
No w Titanicu to ona była jedyną chyba taką kobiecą osobowością wartą oglądania xd ale to nie znaczy że jest lepsza od np takiej Holland ;-)
Po prostu panna Winslet miała szczęście i urodę... Holland ma urodę ale szczęścia brak ;-)

Rogelio98

Lektor? Projektantka? Zakochany bez pamięci? Radzę się wpierw zapoznać z filmografia Kate, a dopiero potem wdawać się w jakąś dyskusję na pewne tematy. Gdyby Holland faktycznie miała w sobie "to coś" co by ja wyróżniało na tle innych, ktoś prędzej czy później by ja zauważył i zaproponował coś znacznie bardziej iinteresująco od serialu, który jest brany na poważnie właściwie przez osoby 17-. Ona sama jest świadoma tego, że są lepsi od niej i trzyma się tego serialu jak rzep psiego ogona - bo gdzie indziej mogłaby trafić tak bezbarwna aktorka? Czasami mam wrażenie, że ludzie już nie liczą się z jej grą aktorską, a wyłącznie z wyglądem.Ładna buźka i dobrze wykreowana, serialowa rola nie uczynią z niej gwiazdy światowego formatu i z pewnością nie przyniosą tak zaszczytnej nagrody, jaką jest Oscar.Fani Teen Wolfa mogą sobie ttwierdzić o niej co tylko są, ale żaden z prawdziwych smakoszy kina nie weźmie jej niestety na poważnie. :)

Rogelio98

Nie zwracaj uwagi na to co piszę panienka Lady. Ona uważała, że Shelley jest lepszą aktorką od Holland, więc widać, że po prostu ma delikatną wadę wzroku, z której nie zdaje sobie sprawy. ;)

Angeelaa

Ponieważ taka jest prawda xD Shelley jest o wiele lepszą aktorką, niż Holland i to widać w wielu filmach oraz serialach, w jakich wystąpiła.

mellannie

Szkoda, ze rola Lydii to jest jedyna większa rola Holland. Watpie zeby sie wybiła po tym. Tak jak większość serialowych aktorów- jej kariera zakończy sie na serialu.

Przykre, bo stworzyła dobra postać i aktorsko tez sie popisała, chociaz moglobyc lepiej.

mellannie

rozśmieszyłaś mnie tym postem :')

mellannie

Gra dobrze chodź Nina dobrev czy Daniela parabaker jak dla mnie te aktorki są najlepsze tego pokolenia i w serialach i w filmach dobrze grają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones