Hayley Atwell

Hayley Elizabeth Atwell

7,9
16 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hayley Atwell
Subdue_2

To prawda. Najlepsze w tej roli i jej grze jest to, że tak naprawdę nie poznajemy jej zupełnie, jest tak wieloznaczna, nieprzewidywalna. Taka delikatna, niewinna femme fatale. Świetna rola, pomimo, że mało rozbudowana.

gagathon

Dokładnie.
A jej wyznanie skierowane do Iana (Ewan McGregor) wydaje się być szczere :
"Czego ty chcesz ode mnie? Czego chcesz? Jestem kapryśna, obsesyjna... ambitna!".

Nietuzinkowa rola. Zupełnie niezauważona przez różne bafto-globo-oscarowe gremia, a szkoda, bo zasługiwała na to. Ot, co!

gagathon

Dokładnie! Trudno ją zapomnieć!

gagathon

A ja to nawet myślałem, że koniec końców to właśnie ona ukatrupi tego gościa. Poważnie mówię

gagathon

A ja to nawet myślałem, że koniec końców to właśnie ona ukatrupi tego gościa. Poważnie mówię

Pawcio_filmaniak

W najnowszym "M:i" Hayley Atwell wygląda jakby od czasu "Snu Kasandry" Woody Allena zestarzała się o... 10 minut:-)

AutorAutor

Filmowcy mają swoje sposoby na takie "postarzanie" ludzi

Pawcio_filmaniak

I obdarzona została chyba najlepszymi kwestiami. To jej dialogów słucha się z przyjemnością:-) zwłaszcza przesłuchanie Grace przez włoską policję:
"-Nie wiem, co tu robią te wszystkie paszporty?
-Były w pani torebce. I to pani jest na zdjęciach.
-Faktycznie podobieństwo jest uderzające... JESTEM NAUCZYCIELKĄ Z BRIGHTON! "
:-)

AutorAutor

Zabujałeś się i tyle;)

Pawcio_filmaniak

https://www.youtube.com/watch?v=tJ6nOkkuJtI

AutorAutor

No tak, tak. Tę scenę z restauracji mam przed oczami. Przecudna kobitka. Ale są ładniejsze od niej

Pawcio_filmaniak

Mathild aMay :-) lifeforce!

AutorAutor

Not only of course:-)

Subdue_2

Przy tym uderzająco podobna do najseksowniejszej kosmitki w historii kina, tj. do Mathildy May ("Siła witalna").
Naga, nieskrępowana uroda Mathildy May jest tam tak obezwładniająca, że pozwala wybaczyć filmowi "LIFEFORCE" wszystko (a jest co).
Wielkie piersi i pupa Matyldy, przy proporcjonalnie niedużej budowie ciała, ogląda się z prawdziwą przyjemnością.
Sfotografowano je tam z taką miłością, że wprost nie można oderwać wzroku. Urzeka ta staranna cierpliwa kontemplacja tego przepięknego ciała. Być może jednego z najpiękniejszych w historii kina w ogóle.
Mathilda May - to Inkarnacja Daisy Ridley, a zwłaszcza Hayley Atwell.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones