Harvey WeinsteinI

7,2
4 441 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Harvey Weinstein

wybaczcie mi moje pewnie głupie pytanie, ale jezeli chodzi o filmy i produkcje itp. to jestem ignorantem. Jennifer Lawrence nie raz dziękowała mu zato że zrobił z niej to czym jest dziś, ale w jaki sposób o co chodzi? nie rozumiem czy ktoś może wyjaśnić?

SiriusSnape

Facet jest szarą eminencją Hollywood. To on rządzi, dzieli i decyduje kto ma grać w jakim filmie. Pewnie załatwił jej rolę albo nawet kilka.

1992kamil

dlaczego rządzi ? on jest producentem tak? więc skąd taka wysoka pozycja?

SiriusSnape

Facet produkuje bardzo dużo hitowych filmów. Z Jennifer Lawrence "Poradnik pozytywnego myślenia". Znany jest z tego, że lubi się wtrącać do filmów, m. in. do tego jacy aktorzy mają w nich grać. Albo grają aktorzy, których on wybierze, albo kasy od niego na film się nie dostanie. Pewnie załatwił Jennifer Lawrence rolę w filmie, a mając szerokie znajomości, mógł jej załatwić więcej niż jedną rolę.

SiriusSnape

Ogólnie zajmuje się też MOCNYM PROMOWANIEM filmów i filmy, które bierze "pod swoje skrzydła" często dostają Oskary. Podobno słynie głównie z "uoskarowiania" filmów.

SiriusSnape

Zastanów się nad znaczeniem słowa "producent" to zrozumiesz, dlaczego jest ważniejszy od jakichś tam aktorów, reżyserów i innych. Facet PRODUKUJE!!! Ktoś przecież tym wszystkim filmowcom musi płacić, nie?

rozkminator

To wszystko jest świetnie pokazane w "Mulholland Drive". That's the girl!

1992kamil

Nawet mordę ma mocno niegodną zaufania. Morda typowego karierowicza/bufona/skutwiela, wedle uznania

666green666

naprawdę możesz to wyczytać z "mordy"? winszuję. szósty zmysł, jak widzę. polecam więc spojrzeć w lustro i nazwać się adekwatnie do tego, co widzisz. tu jednak staramy się rozmawiać na poziomie

marlon

Nie przepadam za ludźmi typu szara eminencja, jak tu nawet jeden z przedmówców napisał. Zresztą ja wcale nigdzie nie napisałem, że jesem piękny :). Ani tym bardziej, że mam szósty zmysł :). Wygląda mi na gościa co nie widzi przed sobą człowieka tylko potencjalne zarobione dolary. A biorąc pod uwagę kim on jest - niewykluczone, że tak właśnie jest.

666green666

To się nazywa intuicja ;)

użytkownik usunięty
SiriusSnape

Aktorki robią mu loda, a on do filmu wybiera miss fellatio. Tak to jest...

dokładnie tak jest. Ponadto jest pedofilem

Muhomorniczy

teraz już wiemy, co czujesz

SiriusSnape

https://www.youtube.com/watch?v=YPpoKquOG5Q

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones