Hannah Murray

7,5
5 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah Murray
dosia321

kogoś na pewno... jak taka marna aktorka z serialu może mieć miejsce w rankingu? co spada, to ktoś jej odwali 10 i znów rośnie pozycją :/

dodsab

Dlaczego marna? źle zagrała w tym serialu? Bo moim zdaniem wykreowała znakomitą postać. A czepianie jej się, bo jest wysoko w rankingu? To chyba śmieszne. To nie jej wina, że jest wysoko w rankingu. Zapewniam Cię, że to nie ona zawyża sobie średnią. To wina źle skonstruowanego rankingu. Więc może zamiast czepiać się aktorki, to warto spojrzec z przymrużeniem oka na ten ranking a zająć się obiektywną oceną. Mam nadzieję, że zagra więcej ciekawych ról, bo w skinsach zaprezentowała się naprawdę dobrze. Jeśli okaże się jednak aktorką jednej roli, to szkoda. Ale szczerze jej życzę, żeby tak się nie stało. Więc może lepiej zajmować się samymi aktorami i filmami, a nie rankingiem (którą moim zdaniem jest źle skonstruowany po prostu). I jeżeli uważasz, że krytykowanie aktorki tylko dlatego, że inni ludzie ją wysoko oceniają, ma coś wspólnego z obiektywizmem (którego przecież oczekujesz przy ocenianiu) to jesteś w grubym błędzie.

Kaliinaa

Tak, taka 'aktorka' z jednego serialu jest przed takimi jak Kristin Scott Thomas, Glenn Close, Salma Hayek czy choćby Michelle Williams. One coś osiągnęły, były nagrodzone, nominowane a Murray? Gówno zrobiła, ale niedojrzałe nastolatki oceniają ją za jedną marną rolę, którą niemal każdy mógł zagrać lepiej od niej... Jedynie co pamiętam to jej 'WOW' ://

dodsab

Chyba jednak niezbyt jasno się wyraziłam. Uważam, że to jest pomyłka, że jest tak wysoko w rankingu. Gdyż tam powinien być oceniany całokształt twórczości. Ale to nie wina aktorki, ale (jak już powiedziałam wcześniej) źle skonstruowanego systemu na filmwebie. Myślę, że ma ona potencjał. Możesz się z tym zgadzać lub nie. Ale obrzucanie jej błotem za to, że "jakieś nastolatki" oceniają ją wysoko? To chyba też ma dość mało wspólnego z dojrzałością, co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones