Hannah Murray

7,5
5 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah Murray
marlena_lug

jest znana ze swojej roli w serialu Skins.

a czemu jest tak wysoko? nie wie nikt, ale troche glupota.

FireBurnMeInside

straszna głupota bo zagrała w jakimś serialu to od razu na 13 miejsce żal ;P

kokosek19

czego żal, jaki żal?

marlena_lug

Po prostu oceniali ja fani serialu w którym świetnie zagrała swoja rolę, przekroczyła 1200(?) pkt g- i od tej pory jest klasyfikowana w rankingu. Teraz rolą reszty- tj. osób które serialu nie widziały, albo widziały i im się nie spodobał. jest stawianie jej ocen od 1-5;DDD

Bisexidryna

Ja po prostu jestem w szoku, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym zobaczyła jakiś ranking tego typu, a tam w pierwszej pięćdziesiątce osoba, którą pierwszy raz na oczy widzę ;)

marlena_lug

to co mam dać 1 osobie z która nie widziałem nawet zadnej roli też lekka głupota

kokosek19

której* sorki

marlena_lug

Ja ją lubię. Moim zdaniem w Skinsach zagrała rewelacyjnie i sama ją wysoko oceniłam , ale jakież było moje zdziwienie kiedy ją dziś ujrzałam w top aktorkach na 14 miejscu. Z pewnością są od niej lepsze aktorki, ale życzę jej szczęści by mogła w przyszłości swoimi rolami zasłużyć na to miejsce ;P I zgadzam się z kokosek19, ocenianie kogoś nisko nie widząc go w żadnej roli tylko po to by spadł z rankingu jest mega idiotyczne.

kzorro

ale ja jej nie oceniam i wcale nie mam takiego zamiaru.

marlena_lug

nie mogę powiedzieć, że lubię Hannah bo widziałam ją w jednym serialu, a wykreowana tam przez nią postać chwyciła mnie za serce, ale jak już nie pierwszy raz się zdarza, aktorka jednego serialu trafia do rankingu i to przeważnie jeszcze na wysokim miejscu. No cóż tak to tu wygląda, ale czy ktoś jeszcze liczy się z rankingami na filmwebie, bo już nie raz spotkałam się z opinią, że one i tak nie mają znaczenia i to raczej ranking popularności niż umiejętności..

marlena_lug

też się dziwię... jedna mała rola w serialu i już wielkie halo o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones