Hannah Murray

7,5
5 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah Murray

Właśnie obejrzałem "Hair" (btw. genialny film) i zauważyłem, że sposób gry Hannah'y w "Skins" (Cassie) jest bardzo, ale to bardzo podobny do tej Annie Golden, właśnie z "Hair" (Jeannie). Zdzwiwiłbym się, gdyby Hannah (czy też scenarzyści) kreując Cassie nie sugerowali się rolą Annie.

tommik8110

zgadzam się z tym, że Hair to najgenialniejszy film na świecie. Szkoda tylko że znałam cała treść zanim w ogóle postanowiłam go obejrzeć... ale nieważne
Jeannie mnie absolutnie wkurzała w Hair, a Cas wręcz kocham. Ja tam żadnego podobieństwa nie widze, ewentualnie w wygladzie.

Haha, mi się kojarzy z Luną Lovegood- Evanna Lynch Harry Potter jak co xd

aqatkaaa

Mają dość podobny sposób przeciągania wyrazów i ten nieprzytomny, wieczny uśmiech na ustach. Ale Jeannie była z tym-trzeba przyznać-dość irytująca i pusta, a Cassie wydaje mi się przeurocza.

mrs_robinson

Dobra, dobra, miałąm wczoraj napisać, obejrzałąm Hair<3 setny raz i zwróciłam na to uwage. Musze przyznac, ze Jeannie sie troche z Cassie kojarzy, maja podobne watki, ale sama bym na to nie wpadla xd.
Mi się dalej kojarzy z Luną.

aqatkaaa

Wszystkie trzy są nieobecne, to z pewnością je łączy. Nadal upieram się, że podobieństwo jest nieprzypadkowe. ;]

aqatkaaa

Faktycznie, podobieństwo Cassie do Luny rzuca się w oczy. : ) Obydwie są przesłodkie i urocze. No i jedyne w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones