Halston Sage

Halston Jean Schrage

7,1
4 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halston Sage

Jej rola w ''Paper towns'' żałosna.

persse

Dlaczego?

lijn

Przesadzona mimika w niektórych scenach, a wcale scen z nią wiele nie było...

persse

To, że wg Ciebie przesadzała z mimiką w niektórych scenach, to nie powód, żeby pd razu być takim ostrym :) Mi właściwie jej rola przypadła najbardziej do gustu. Jej postać - popularna superlaska, która w głębi duszy jest dobra i przyjacielska (ba! chyba jest nerdem) - to odgrzewany kotlet, ale ona podała go tak, że był bardzo smaczny :D Ja tam sobie chwalę jej rolę ^^

lijn

Ostrym? Chyba żartujesz. Użalanie się nad sobą, bo jest się pięknym i mądrym...no serio miała problemy. I nie rozumiem, popularna, superlaska nie może być przyjacielska? Tylko jak to napisałeś: nerdy, są dobrymi ludźmi.

persse

W amerykańskich filmach masz dwa typy superlasek: jedna piękna i wredna i druga, piękna i w rzeczywistości miła. Więc postać tej aktorki to w dwóch słowach, chodzący banał. Ale w jej wykonaniu bardo lekkostrawny.
Poza tym nie wiem już, czy oceniasz postać czy aktorkę. Według mnie postać naciągana, acz ciepła. Aktorka, wyjątkowo dobra robota jak na.. tatatata chodzący banał. :D

lijn

Oceniłam jej grę, sama postać którą grała też niezbyt przypadła mi do gustu i ogólnie sam film jak dla mnie to porażka, ale już mniejsza z tym. Nie lubie kategoryzowania, więc jej historyjka niezbyt do mnie trafia i tyle.

persse

To amerykański film o nastolatkach, tam wszystkie historie zaczynają się i kończą na kategoryzowaniu :D Film nudnawy, ale mnie tam najbardziej bolała główna postać, a ta grana przez halston sage była chyba najjaśniejszym promykiem.

lijn

Jak dla mnie Cara była tym promykiem. I fakt, główny bohater także się nie popisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones