Halina Kowalska

7,9
3 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Kowalska

ŻE PANI HALINA KOWALSKA NIE ZNALAZŁA SIĘ W OBSADZIE DYLEMATU 5 MOGŁABY Z PEWNOŚCIĄ NIEJEDNO WNIEŚĆ DO TEGO SERIALU.WIELKA SZKODA .ZRESZTĄ JERZEGO TURKA TEŻ TAM NIE MA.

HODIA

Droga Pani Hodio. Podzielam Pani zdanie i przyznam, że choć rzadko zaglądam do Filwebu, to widzę, że ma Pani trafne i z talentem celnie napisane komentarze do aktorów, których i ja bardzo cenię. Myślę, że jest Pani najzdolniejszą osobą mającą swój wkład w istniejące tu komentarze. Pzdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

HODIA

Droga Pani Hodio. Podzielam Pani zdanie i przyznam, że choć rzadko zaglądam do Filwebu, to widzę, że ma Pani trafne i z talentem celnie napisane komentarze do aktorów, których i ja bardzo cenię. Myślę, że jest Pani najzdolniejszą osobą mającą swój wkład w istniejące tu komentarze. Pzdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

HODIA

DZIĘKUJE ZA MIŁE SLOWA po obejrzeniu Dylematu 5 niestety musze zweryfikować moją opinie ten fim był tak słaby że aż żałosny i nie dziwie się że wielu aktorów odrzuciło propozycje grania w nim pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones