Guy PearceI

Guy Edward Pearce

7,7
28 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guy Pearce

i na pewno obejrzę z nim jeszcze nie jeden film. Jaki polecacie?

Marysia1407

każdy :-) a poważnie nie wiem jakie kino lubisz. Mi się podobał Pierwszy śnieg, Memento, Jak zostac królem. W każdym filmie jest kompletnie inny .

Dolores0808

Jeżeli chodzi o konkretnego aktora lub aktorkę to oglądam jak leci czy by występował w komedii, thrillerze czy melodramacie, bo nie robi mi to żadnej różnicy :) chciałam tylko na początek jakieś godne polecenia produkcje :) dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam ;)

Marysia1407

Facet wg mnie jest genialny w rolach negatywnych typów. Polecam dość świeżutki film "Gangster", w którym Guy wciela się w postać, która wyzwoli w Tobie maksymalnie negatywne emocje - i to jest właśnie w tej postaci genialne. Naprawdę polecam i pozdrawiam :)

dawid-89

Dzięki. Mam nadzieję,że nie odrzuci mnie po tym filmie do jego osoby :) pozdrawiam

Marysia1407

Podziel się opinią po obejrzeniu :)

użytkownik usunięty
dawid-89

Ja oglądałam niedawno i zgadzam się z opinią.

dawid-89

Nie omieszkam :D

Marysia1407

oprócz wymienianych tu już Memento i Gangstera (genialnie zagrane) od siebie dodam Królestwo Zwierząt i Hurt Locker - w pułapce wojny, pozdrawiam :)

zrelaxowany85

Dzięki serdeczne. Pozdrawiam również :)

Marysia1407

Hrabia Monte Christo :) Rola kolejnej mendy w sumie. Ale film warty obejrzenia :)

CherryB

Hrabiego oglądałam, ale bardzo dawno i dobrze by było odświeżyć, dzięki :)

Marysia1407

Tajemnice Los Angeles, w tym filmie nie gra mendy i Mildred Pierce, czyli serial gdzie... hm... obejrzyj po prostu :)

angellorebello

:) ok, dzięki ;)

Marysia1407

Luzik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones