Gustaf Skarsgård

Gustaf Caspar Orm Skarsgård

9,0
16 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gustaf Skarsgård

Tyle co w temacie. Genialna rola tego aktora.

hamm3rfall

Tak z ciekawości, zauważył ktoś mocne podobieństwo postaci jaką jest Floki do Jokera z Batmana? :D Już nie chodzi tylko o sam tok myślenia "szaleńca" ale nawet o takie aspekty jak np samo poruszanie się ?

Artur_s

moja ulubiona postać z vikingsów, najbardziej wyrazista, zaskakująca, nigdy się nie znudzi.
tak, też to zauważyłam :D
myślę, że w kinematografii został stworzony taki typ "szaleńca" i widzę to również np. u dzikiego Billa z "Zielonej mili", u Golluma z "Władcy Pierścieni" i u syna Kornelusza Knota (Barty Junior) z "Harrego Pottera" :D

hamm3rfall

W filmie "Zlo" zagrał taką ciotę, że aż nie mogłem uwierzyć w to, iż to on gra w "Wikingach". Za rolę Flokiego pełen szacun. Już lepiej się zagrać nie dało. Rewelka.

hamm3rfall

Oj zgadzam się w 100% rewelacyjnie gra i z wielką przyjemnością mu się dalej kibicuje żeby był Flokim jakim jaki jest i żeby się nie zmieniał

hamm3rfall

patrząc na jego mimikę cholernie przypomina mi Malkovicha

hamm3rfall

Ta rola to jakiś żart, czuję wyłącznie cringe gdy patrzę na tego przerysowanego pajaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones