Grant GustinI

Thomas Grant Gustin

8,5
4 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grant Gustin

On jest cute. Kocham go. Jest najfajniejszy (pomijając Chrisa Colfera, on jest zawsze pierwszy). Niech Ktoś mnie poprze!

MayaAL

Trudno cokolwiek powiedzieć na jego temat biorąc pod uwagę, że wystąpił w 1 odcinku Glee.

MayaAL

Popieram w 100%! Ja nie wiem, skąd oni biorą takich ślicznych facetów. No i może wystąpił dopiero w jednym odcinku, ale chcę go więcej,więcej! I coraz bardziej podoba mi się z Blainem.... *.* Ale i tak Klaine forever.

kurtelizabeth

a ja wolę Jego od Kurta, jest bardziej męski i interesujący. Zobaczymy co dalej :)

kurtelizabeth

Zagra bliźniaków w najbliższym odcinku CSI: MIAMI. Ciekawe jak tam wypadnie.

benzacne

:) can't wait :)

MayaAL

zgadzam się z tym, że Kurt Chrisa Colfera jest jednym z najfajniejszych bohaterów Glee i teraz kiedy Grant wystąpił w kilku odcinkach, muszę powiedzieć, że całkiem nieźle mu idzie i chociaż nie jest pozytywną postacią to lubię Sebastiana.

janey

Ma wielu przeciwników, bo jest zagrożeniem dla związku Blaine'a i Kurt'a. Ja go lubię :)

zgadnij_kto

http://www.youtube.com/watch?v=xaC38lZ2L-o&feature=player_embedded
Grant jest świetny, mimo że jego bohater zagraża dla Klaine. Oby został na dłużej.

benzacne

I całkiem zdolny. Świetny był w ,,Smooth Criminal"
http://www.youtube.com/watch?v=0HsTVAcbupo

janey

Nie da się zaprzeczyć. Dali z Nayą czadu.

janey

Fajnie się go słucha, a duet z Nayą... obłędny. Póki co potwierdził, że pojawi się jeszcze po odcinku o MJ, oby został na dłużej.

mirra1313

Grant jest mega słodki,a smooth criminal rozwala,moje nowe pragnienie oprócz związku CrissColfera to to żeby Grant i Naya mieli dzieci <3

luna15

uwielbiam, uwielbiam gościa, serio, jak można być tak idealnym, pokochałam go od pierwszej sceny w jakiej się pojawił, a nawet wcześniej jak pokazywali tylko jego zdjęcie, poza tym, że jest za*ebiście przystojny, jak dla mnie ideał, ma taki piękny i słodki uśmiech i śmiech<3, to wiemy też już,że świetnie śpiewa, jezu smooth criminal askjsjhdksldj, mam nadzieję, że to prawda,że w 4 sezonie będzie regular, fajnie gra Sebastiana, a sam Grant wydaję się być przesympatyczny, mój drugi ulubiony glee guy zaraz za Darrenem. Szczerze też wolę go od Kurta, a para Seblaine to moje marzenie, które mam nadzieję się spełni, boże jak oni by razem wyglądali So HOT. Co do występu z CSI, to jeszcze nie widziałam, ale zobaczę koniecznie, choć serialu nie oglądam, ale kij DWA GRANTY, OMG, tego już za wiele, wybaczcie fangirlowanie

gwiazdka123_2

Nie lubię CSI, ale Grant fajnie tam wypadł. Jakoś go nie widzę w tym sezonie glee jako regular, bo i tak dużo się dzieje, ale w następnym jak najbardziej.

luna15

co ty nie Naya tylko ja! mały błąd Ci wpadł :3

MayaAL

Wywiad z Grantem:
http://www.billboard.com/news/video-glee-s-grant-gustin-on-epic-new-episode-1006 232352.story#/news/video-glee-s-grant-gustin-on-epic-new-episode-1006232352.stor y

MayaAL

Ma świetny głos, podoba mi się wątek gdy śpiewa Uptown Girl oraz Smooth Criminal .
Jest też bardzo atrakcyjny więc jest na czym oko zawiesić, szkoda tylko że tak mało ma ról.

MayaAL

Popieram w 100%!!! Ma rewelacyjny głos 'Smooth Criminal' klasa sama w sobie! Jest przesłodki i przekochany ale zarazem męski więc jednym słowem kocham go! Mógłby pojawić się w 4 sezonie jako regular..a co do jego głosu podobał mi się też w 'I'm glad you came' - to jedyna znośna wersja tej piosenki!;)

Hexa_Sandra

Strasznie denerwuje mnie jego wyraz twarzy! Nie mogę na niego patrzeć, bo ciśnienie mi rośnie! ;/

Lokyl

Mam to samo, ale mimo to go lubię.
Fajny głos, nieźle gra i zobaczyłabym go z przyjemnością w czymś innym żeby sprawdzić czy przypadkiem tylko w Glee mnie tak nie denerwuje.

Bairre

S E B A S T I A N ! Jest przecudowny - piękny no i utalentowany wokalnie - uwielbiam Kurta, ale jego wysoki głosik przy Sebastianie wypada baldo *.* nie mówiąc już o wyglądzie :>

mycookiemonster

Chris ma wysoki głos ale trudno porównywać piosenki jakie dostaje Chris a jakie Grant... Chris przecież też dostał piosenki w których mógł pokazać że nie ogranicza się tylko do utworów w których może pokazać "wysoki głosik" jak "4 Minutes" "Bad Romance" - jego partie czy w "Born This Way" :D nie jego wina że mu dają piosenki w który chwali się swoim wysokim sopranem :)

użytkownik usunięty
MayaAL

Ja też go kocham <3
W Glee jest suuper !! XD Chociaż nikt go nie lubi :(
Mam nadzieję że, będzie więcej z Nim odcinków bo, w czwartym sezonie był jakoś chyba dwa razy :(
Muszę obejrzeć wszystkie z Nim filmy <3

MayaAL

Nie znam dziewczyny, której nie podoba się Grant i Chris! Są tacy przystojni! <3 :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones