Georgia Tennant

Georgia Elizabeth Moffett

8,3
134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Georgia Tennant

Jest córką Petera Davisona (Moffetta), czyli piątego Doctora i żoną Davida Tennanta czyli
dziesiątego Doctora :D ponadto sama zagrała gościnnie w tym serialu.

Selna

oj zagrała....a w dodatku jako córka dziesiątego Doctora :D

give_peas_a_chance

jako córka swojego obecnego męża ;D

alice12321alice

Pokrętnie jak to w świecie Doctora :D jeśli nadal będą kręcić Doctora to ciekawe czy ich córka Olive też będzie grac =)

Selna

Kto wie może nawet jej syn zagra kiedyś Doktora z siostrą jako kompanką ;)

Selna

Cudnie pokrętne, jak to u Doctora. Trochę mi brakuje Jenny, świetna była:)

Letrin

Miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócą do tej postaci, uwielbiałam ją! Czy ktoś z takim pokrewieństwem mógłby nie grać w Doktorze? xD

LiannaMadej

to jest po prostu genialne! :D była wspaniała jako jego córka! Myślałam że ma z 17 lat ona strasznie młodziutko wygląda :D ależ będą z Tennatem mieli piękne dzieci - jak marzenie *.*

Selna

Córka Doctora zagrała córkę Doctora w odcinku "Córka Doctora", a następnie wyszła za mąż za swojego serialowego ojca i urodziła córkę doctora. Witamy w świecie Doctora Who ;)

insia

ja też gdzieś słyszałem czy czytałem ze jest wnuczką William Hartnell'a

Seba_paj

bez przesady, to na pewno nie jest prawda ;) I tak ma już pokręcone drzewo genealogiczne :D
A jej syn Tyler zagrał w "The Five(ish) Doctors Reboot", taki blondynek :3

tess_harding_2

Żeby było bardziej rodzinnie, 10. doktor razem z 5. doktorem zagrali w odcinku specjalnym "Time Crash" :D

Selna

Tylko ciekawi mnie czy scena z laserami to ona zagrała czy jakiś dubler bo wyglądało to genialnie.

dagon1911

Kocham ja, wedlug mnie najpiekniejsza postac zenska zaraz za Susan i Clara ;)

Selna

Ahh zazdroszczę jej męża! Tennant jest uroczy i genialny w tym co robi, a do tego bardzo miły i ciepły, do tego troszczy się bardzo o swoją rodzinę i prywatność. Ona jest piękna więc nie dziw że go usidliła, niech im się dobrze wiedzie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones