Geoffrey Rush

Geoffrey Roy Rush

8,7
46 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geoffrey Rush

Gdybym był kobietą zakochałbym się w nim ;) (oczywiście nie jestem i nie muszę stawać przed tak dramatycznym wyborem :)) Nie ze względu na jego dość podłe walory fizyczne, ale fenomenalny talent aktorski pozwalający z iście szatańską łatwością (czy to tylko pozory :P) wcielać się w kolejne, skomplikowane postaci i oddawać wszelkie subtelności i niuanse ich zawiłych charakterów.
Prawdziwy i niezaprzeczalny gigant współczesnego kina.

kwadracik

Haha :) Nie sposób się z tym nie zgodzić! A że jestem kobietą to... no cóż... spokojnie mogę być nadal zakochana w Panu Geoffreyu. Z każdą rolą uwielbiam go coraz bardziej!

martynab

I tak trzymaj dalej ;)
Swoją drogą fajny masz avatar (i nawet wiem skąd pochodzi ;) ), a ja nigdy nie odpuściłbym sobie filmu ze zjawiskową Madeleine i Alanem o głosie jak "płynny miód" :) (Piszę to wszystko na forum, bo znowu regulamin FW blokuje wysyłanie prywatnych wiadomości :( ).

kwadracik

P.S. Wracając jeszcze do owego filmu, to postać grana przez M.Stowe nie mogłaby zgodzić się z mottem, które pojawia się pod Twoim avatarem - ta "gwiazda" na pewno nie była dla niej szczęśliwa :P

kwadracik

Z pewnością będę tak trzymać - i sukcesywnie zwiększać liczbę obejrzanych filmów z udziałem Rusha.

Przeprowadziłeś też świetną analizę mojego avatara i motta - jakoś nigdy nie pomyślałam żeby to połączyć w sposób, który przedstawiłeś ;) A wyszła z tego bardzo ciekawa konkluzja.

martynab

Szkoda, że zmieniłaś avek, bo już konkluzja do niego nie pasuje ;)

kwadracik

ja jestem kobietą, więc mogę być w nim pełnoprawnie zakochana ;D
a co do "podłych walorów fizycznych", to muszę się przyznać, że mimo nich i słusznego już wieku Geoffrey'a uważam, że nadal ma w sobie COŚ - bo mężczyzna nie musi być wymuskany jak z kalendarza.

neftyfina

Ha, ha i oto chodzi ;)

kwadracik

Ja od lat niezmiennie jestem "zakochana" w jego barwie głosu, pięknych dłoniach i niebywale wszechstronnym talencie aktorskim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones