Geoffrey HughesI

9,0
1 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geoffrey Hughes

Jak widać nie jestem odosobniona w opinii,że świetnie zagrał rolę niechlujnego męża Stokrotki,a zarazem szwagra Hiacynty,chodzącego cały czas(oprócz bardzo sporadycznych przypadków) w rozciągniętym podkoszulku i przesiadującego przez większość czasu przed telewizorem z piwem w dłoni. Jego popularny tekst:"Ohhh nice!" zapada w pamięć i bawi do dzisiaj :D. Wielka szkoda,że odszedł 8 lat temu.

-Powolniak, czy wierzysz w życie po śmierci?
-Stokroto, jestem optymistą. Nie wiem.
:-)

użytkownik usunięty
AutorAutor

Szczerze mówiąc nie pamiętam akurat tego cytatu. To znaczy kojarzę pytanie o życie po śmierci,ale odpowiedzi już nie.
Powolniak to naprawdę kultowa i zabawna postać :D. Nic nie przebije browara w dłoni,czapeczki oraz białego podkoszulka.

-Czy jest życie po śmierci?
-Mam nadzieję, bo nie ma go przed śmiercią.
:-)

użytkownik usunięty
AutorAutor

Teraz kojarzę,to była chyba scena,w której Róża wbiegła do sypialni,a Stokrotka i Powolniak leżeli w łóżku. Jedno czytało książkę,a drugie paliło papierosa dumając nad zasadami wszechświata. Ten cytat mniej więcej brzmiał tak:"Bo teraz nie ma go za wiele".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones