Genesis RodriguezI

Génesis Rodríguez Pérez

6,8
2 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Genesis Rodriguez

to jeszcze świetnie zagrała rolę Angie w Człowieku na krawędzi !

scream_1035

A co, to sie jakoś wzajemnie wyklucza?

Geohound

Tego nie powiedziałam .

scream_1035

Napisałas, ze nie dosc, ze ladna to jeszcze dobrze zagrala... Chyba nie da się tego zrozumiec inaczej niz 'ladny nie moze dobrze zagrac'.

Geohound

Chodziło mi o to że aktorki bywają bardzo ładne a nie umieją grać ( tzn dostają role tylko za wygląd ) a ta ma jedno i drugie . Czego nie rozumiesz ?

scream_1035

zajebista na maxa szok moje dzisiejsze odkrycie, zjawiskowa to dobre określenie, ps @up zawsze ktoś musi się dopieprzyć do komentarza to już standard na forach.....lipa

Geohound

oglądałem właśnie - znowu. chodziło o podkreślenie dwóch pozytywów które wcale nie muszą iść w parze. ale macie problem...

meanraax

Dzięki, 8 lat czekałem na komentarz.

scream_1035

Jestem tego samego zdania :)

scream_1035

Aktorka całkiem, całkiem, ale niesamowicie piękna. :D

scream_1035

Zjawiskowo piękna? Brzydka nie jest, figura super, ale ten nos, ogolnie wydaje mi sie dosc sztuczna- tak tak wiem opinia kobiety (ale nie zazdrosnej zapewniam ) nie za bardzo bedzie sie tu liczyc :))). Aktorsko wypada nienajgorzej choc widzialam z nia tylko jeden tytuł:)

monia198923

spadaj na drzewo "piękna" ;)

jason79

Jaka kultura. Bez komentarza.
Widać problemy z tym że inni mogą mieć inne zdanie.
A piękna nie jestem i nie mam z tym żadnego problemu więc ironia się nie udała:-)

monia198923

tym bardziej nie powinnas oceniac pieknych kobiet...

jason79

A ty możesz oceniać że jest piękna? Ale już na odwrót nie można? Dla mnie nie jest piękna i nie musi być. Nie napisałam że jest ohydna ani nic obraźliwego .Piękno to rzecz gustu.
I ja nikomu obcemu nie piszę żeby spadał. Kulturę się wynosi z domu i tyle.

monia198923

jaki nos.. są piękne kobiety mimo dużego garbatego nosa kwestia co komu jak mocno przeszkadza. zawsze można unikać patrzenia z profilu ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones