Gedeon Burkhard

7,2
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gedeon Burkhard

Oglądałam z nim odcinki na polsacie dawno temu Teraz lecą nowe na 1 z inną obsadą Ciekawi mnie jak uzasadniono jego zniknięcie z serialu Też go uśmiercili jak 1 partnera Rexa?

blackfield1

wiem że temat był dawno ale chciałem ci wyjaśnić . Niema oficjalnego powodu odejścia Brandtnera , ale francuska wikipedia podaje że powstały 2 dodatkowe odc 7 sezonu pt śmierć Brandtnera i awans Christiana ale były zbyt brutalne i wyemitowano je raz w Austrii i Niemczech Alex zginą tropiąc zabójcę 1 psa Arco wyleciał w powietrze w budynku , a Christian nie chcę już pracować z Rexem i Kunzem odchodzi . Mam nadzieje że troche pomogłem wiem wszystko o rexie nawet o najnowszym 15 i 16 sezonie prosze możecie pisać na stronie o Rexie

blackfield1

Widziałam ostatni odcinek tej serii w której miał odejść ( nie pamiętam której ) i to był zwykły odcienk , normalnie rozwiązali zabójstwo a na nową serię już zmienili partnera ;) więcej nie wiem.

Moonsault

to są odc widmo niby są ale ich nie ma to nie pierwszy przypadek w tym serialu potem jeszcze taki sam los spotakał 2 komsarzy Hoffmana choć scenarisz odc z jego śmiercią był opublikowany a Rivera też znikną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones