Gabrielle Carteris

Gabrielle Anne Carteris

6,8
409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabrielle Carteris

z matematyki zawsze mam 3...raz na kilka lat zdarzy sie 4, wiec nie wiem czy dobrze licze...pierwsze odcinki BH90210 krecili w 1990roku...Gabrielle urodzila sie w 1961...z moich obliczen wynika,, ze gdy miala 29lat,grala <pogajze>17latke...

Ensename373

"pogajże"?? chyba bodajże ;)
ale tak, grała...

Taisha

oj, no to bodajże...rano jeszcze spalam przy tym komputerze bo w nocy poszlam spac przed 2,a wstalam po 5...klawiatura byla mi wtedy obca...dziekuje

Ensename373

hehehe.. no faktycznie :)) nie zwróciłabym na to uwagi, że moja mama jets od niej starsza.. z reszta w BH widać, że jest ona jakby "dojrzalsza" od pozostałych bohaterów... choć dałam się zmylić.. bo róznie ludzie dojrzewają..

Mimo wszystko pozdrawiam powracających w te wakacje do serialu na Polsacie :))

opuncja

Ja tam pamiętam, że ona była na tle innych "stara" i nie pamiętam, że grała ich rówieśniczkę.

Tak samo Dylan był outsiderem i w serialu był od nich niby starszy,
a tymczasem taki Ziering grał młodszego od niego a jest 2 lata starszy!

Ensename373

hah! wiem, że w porównaniu do daty dodania posta późno odpisuję, ale rozpie*dolił mnie tytuł twojej dyskusji. "arytmetyka"? serio? :DD nie czasem metryka... no ale co ja tam wiem, w końcu klawiatura ci "obca"...

Queen_J

Arytmetyka=liczenie, prawda? (od Cioci Wikipedii) "ARYTMETYKA - W powszechnym użyciu słowo to odnosi się do zasad opisujących podstawowe działania na liczbach (arytmetyka elementarna)(...) Tradycyjne operacje arytmetyczne to dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie..." Prześledź jeszcze raz pierwszy post. Największą uwagę skup na zdaniu: "pierwsze odcinki BH90210 krecili w 1990roku...Gabrielle urodzila sie w 1961...z moich obliczen wynika,, ze gdy miala 29lat,grala 17latke." Tak, dobrze przeczytałaś - tam jest "Z MOICH OBLICZEŃ WYNIKA". 1990-1961=29. Odejmowanie to jedno z podstawowych zadań arytmetycznych. prawda? Także czytanie ze zrozumieniem się kłania. Odpowiadając jeszcze na Twoje ostatnie zdanie... Mi klawiatura, Tobie kultura. Ale to nic, w końcu: http://www.youtube.com/watch?v=ld47x37LORI ... Pozdrawiam.

Ensename373

Nie przesadzaj, nikogo tu nie hejtuje. Owszem, dobrze napisałaś, jednak myślałam, że chodziło ci o coś innego :)

Ensename373

Ja jak zobaczyłem zwiastun najnowszego beverly hils 90210 z 2019 to byłem w szoku że ona tak świetnie wygląda w wieku 58 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones