Gabriel Byrne

Gabriel James Byrne

7,5
10 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Byrne

Zaczęłam oglądać In Treatment, już dawno na niczym oglądanym nie udało mi się skupić aż tak uwagi. Polecam.

użytkownik usunięty
livingstone

podpisuję się, ja niedawno skończyłam 2 sezon i nie moge uwierzyć, że serial może być tak ciekawy. Moim zdaniem wygrywa nawet z The Wire...

livingstone

Szlag mnie trafia, że serial jest tak mało znany! Jest świetny! Niby prosty pomysł - nakręćmy "terapię" a ile (wykorzystanych) możliwości!

Szanowny Pan Gabriel Byrne radzi sobie wyśmienicie. Gra tak, że można go pomylić z prawdziwym terapeutą! :)

GregoryHouse

Lepszy od Dr. House???

nadzia_filmaniak

haha :D to było dobre, podałbym przynajmniej z 10 seriali które są lepsze od House'a

Pauleta

Podaj;)

nadzia_filmaniak

Sześć Stóp pod Ziemią, Prawo Ulicy, Rodzina Soprano, Ekipa, The Shield, In Treatment, Friday Night Lights, Breaking Bad, Gra o Tron, Boardwalk Empire, Dexter - masz, nawet 11, a jest jeszcze więcej

Pauleta

Ok, spoko, zadnych z nich niestety nie widzialam... Dr. House´a ogladalam i jest swietny.. :)

nadzia_filmaniak

no więc polecam, bo to jest naprawdę czołówka serialowa, przynajmniej niektóre, a szczególnie to pierwsze - serialowe arcydzieło

nadzia_filmaniak

I Homeland:) czyli 12.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones