Gabourey Sidibe

Gabourey MaLingair Sidibe

6,6
3 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabourey Sidibe

1 film i juz ma nominacje do Oscara... moze po prostu byla soba ;>

Awgwa

Fakt, ciężko powiedzieć czy tak wspaniale zagrała czy po prostu była sobą! Ale oceniam to co widzę na ekranie... I była nieziemaska! Nie pamiętam kiedy byłem świadkiem tak spektakularnego debiutu. A Jeniffer Hudson w "Dreamgirls" znika przy Gabourey! Nie rozumiem tylko czemu walka o Oskara ma się rozegrać między przeciętną Bullock i (tylko) świetną Streep, skoro mamy w tym roku dwie fantastyczne kreacje Sidibe i Mulligan (w "An Education")! I to którejś z tych dwóch pań należy się Oskar! Trzymam kciuki z Gabourey!

globus

Zapoznałem się bliżej z osobą Gabourey i nie ma ona nic wspólnego z postacią, którą wykreowała na ekaranie! Jej matka jest wokalistką, ojciec kierowcą taksówki. Ona sama uczyła się w kilku college'ach. Aktualnie studiuje psychologię. Nawet w jednym z wywiadów Lee Daniels powiedział, że początkowo szukał dziewczyn do roli Precious w McDonaldach i tego typu miejscach. Dopiero później zrozumiał, że gdyby zatrudnił którąś z takich dziewczyn to by ją najzwyczajniej wykorzystał, bo jak powiedział: "tamte dziewczyny 'były' Precious". Tak więc, objawił nam się prawdziwy talent. Oby tylko nie został zmarnowany... Będę z pewnością uważnie obserwował dalszą karierę Gabby. ;]

globus

Filmu nie widziałem, ale rzeczywiście wymarzony debiut

Awgwa

Sądzę, że na pewno nie była sobą na planie filmu. Zachęcam do wyszukania, chociażby na youtubie, wywiadów z tą aktorką, żeby zobaczyć, że jest radosną, sympatyczną kobietą z niezwykłym poczuciem humoru. Dzięki temu dopiero niedawno zdałem sobie sprawę, jak wielką kreację stworzyła w tym filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SASoldier

A co wolał byś Eddiego Murphy przebranego za otyłą kobietkę?

davituk

nie, ale nie przesadzajmy z jej talentem
jej fizjonomia nie pozwoli na granie w filmach, ewentualnie za parę lat dostanie rolę jak monique - grubej, obleśnej baby
wygląda jak zmutowany człowieko-goryl

SASoldier

"Zmutowany człowieko-goryl"... Weźże Ty się zastanów, co w ogóle piszesz.

Bodil

piszę jak wygląda - na nagrodach Bafta wyglądała jak szef stada

SASoldier

jesteś burakiem, który nie potrafi po ludzku ocenić tego, co widzi. wystawiasz komentarze patrząc przez pryzmat jakiejś zupełnie nieistotnej rzeczy. takim ludziom jak Ty powinni prawnie odbierać dostęp do internetu. bo nawet jeśli masz takie, a nie inne zdanie, to jest tysiąc innych - kulturalnych - sposobów do jego przekazania.

manowce

a jak mam inaczej określić jej gorylą aparycję? nie bulwersuj się tak , bo jeszcze bardziej spierdolisz sobie wzrok

Awgwa

Jest pare aktorek ktore za debiut dostaly oskara... niedawno byla nią Jennifer Hudson za "Dreamgirls".

Enemie

też gruba murzynka, wietrzę tu spisek
a tak na poważnie miała straszne życie, tylko kompletnemu socjopacie nie byłoby jej szkoda, ale jej gra nie była niesamowita - prosty schemat, podobnie jak w blind side - wziąć zmutowanego grubasa, ostro kopanego w dupę przez los i mamy murowany hit
oscara powinna dostać Mo'Nique

SASoldier

Zaraz zaraz, kogo masz na myśli pisząc "miała straszne życie"? Mam nieodparte wrażenie, że dla Ciebie Gabourey Sidibe i Clareece "Precious" Jones to jedna i ta sama osoba. A tak nie jest.

Bodil

bohaterka filmu miała straszne życie
o to mi chodzi, większość ludzi podnieca się grą Sidibe z powodu życia jakie ma jej bohaterka, a prawdę mówiąc nic oszałamiającego nie pokazała
jedyny jej atut to niezłe pierdolnięcie z backhandu

SASoldier

widzę SASoldier że byś się świetnie nadawał na role jej ojca...

Bobryt

musieliby mi w chuj zapłacić, żebym miał się zwalić na tego wieloryba

SASoldier

dzięki za ten dialog, nieźle się uśmiała, szczególnie z Eddiego Murphy:-)

SASoldier

Sasoldier, smutno mi twoje posty czytać. Nie dość, że musisz pokazać, że pięknie znasz język polski, używając przekleństw, to jeszcze wszystkich obrażasz. Hudson gruba? To Beyonce i Jennifer Lopez też?
Ja nie mówię, że masz uwielbiać Sidibe. Jednak proszę, pokaż, że my, Polacy, wyrażając swoje zdanie, potrafimy zachować kulturę. Pozdrawiam i mam nadzieję, że się zastanowisz nad tym co napisałam :)

SASoldier

To widocznie jestem socjopatą, bo ani trochę nie było mi jej żal. Skoro chciała być taką gwiazdą, to trzeba było schudnąć(, zabić matkę telewizorem) i wypieprzać do Kalifornii, a nie płakać, że nikt jej nie kocha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones