Freddie Mercury

Farrokh Bulsara

9,7
176 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Freddie Mercury

freddie mercury

użytkownik usunięty

freddie mercury to najcudowniejszy muzyk świata,jeszcze się nie pojawił taki ,który by mu dorównał

Bez wątpienia to najlepszy muzyk na ziemie mimo że już go z nami niema :(:( . Jescze sie taki nieurodził i przez wiele lat sie nieurodzi co by mu był w stanie dorównać on jest klasą samą w sobie :) w skali od 1 do 10 daje bez wątpienia 11 :)

damiannodi

Masz rację Freddie był najcudowniejszym i niepowtażalnym muzykiem. Uwielbiam jego muzykę...Chodź nie żyje to nadal jest w moim sercu... Kocham Go.... Uważam że Freddie byl jedyny w swoim rodzaju... ale jest a raczej byl... jeszcze jeden wspanialy wokalista Michael Jackson...

izkacooke998

Zgadzam się z Wami :). Poznanie twórczości Queenu i Freddiego to jedna z najlepszych rzeczy, jakie spotkały mnie w życiu.
Michael również był genialny, ale...ja wolę Freddiego, ponieważ ogólnie wolę słuchać rocka.
Obaj maja jednak ogromny wkład w światową muzykę.

Zgadzam sie tez z ta opinia ze jest najlepszy, dlaczego tak pisze bo dla mnie on zawsze bedzie zyl i zostanie w mojm sercu na wieki ,Freddi to ktos kto zostanie na zawsze legenda.

Wśród mężczyzn nie było,nie ma i nie będzie nikogo kto mógłby dorównać Freddiemu. Jego głos,talent,charyzma i artyzm były fenomenalne. Potrafił cudownie nimi emanować nawet w okresie wyczerpującej choroby. Nagrywając doskonałą płytę "Innuendo" był już w ostatnim etapie życia a śpiewał na wyżynach swych nieziemskich możliwości. Talent i muzyka okazały się silniejsze od choroby. Tak jak Jego postać i dzieła są silniejsze od śmierci, która Go zabrała 27 lat temu. Jestem obecnie w wieku,w jakim był Freddie tworząc większość przemawiających do mojej duszy utworów. Mam wrażenie jakby w ten sposób jakoś metafizycznie komunikował się ze mną. Dużo Jego dzieł działa leczniczo na moją psychikę. W utworach i na scenie prezentował niepowtarzalną,zachwycającą charyzmę,natomiast w wywiadach był cichym,spokojnym, nieśmiałym,skromnym facetem. To takie ujmujące. Uwielbiam Go. Jego testament trwa. Show must go on.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones