Freddie Mercury

Farrokh Bulsara

9,7
176 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Freddie Mercury

Jest to typowy indywidualista, jego utwory są tak wyjątkowe że sam ich zespół można
nazwać oddzielnym gatunkiem. Freddie podobnie jak inni wielcy artyści, przelewał w
muzykę całe swoje życie stąd właśnie ta wyjątkowość i dlatego nie piszę że kocham jego
muzykę tylko kocham jego samego, za to jakim był człowiekiem. I nie ważne że nie fizycznie
zmarł, w utworach jest tak samo realny jak za życia.

snajper414

Zgadzam się. Znałam wcześniej pobieżnie Queen,Freddiego i utwory. Teraz się w to zagłębiam i też stwierdzam, że kocham Freddiego i dziękuję Mu za tą cudowną spuściznę. Analizując te cudowne, porywające dzieła, wnioskuję, że był dobrym,wrażliwym,szlachetnym,tylko pogubionym człowiekiem,na co wpłynęła owa wrażliwość. Głos miał niebiański i teraz od 27 lat spelnia się wśród aniołów. Jest tam również od półtora roku moja kochana Mama. Freddie i Jego twórczość są dla mnie ogromną pomocą. Takiej muzyki i takich twórców już nie będzie. A poza wszystkim,dla mnie jako dla kobiety to bardzo przystojny,atrakcyjny mężczyzna. Zatem cudowny pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones