Freddie Mercury

Farrokh Bulsara

9,7
176 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Freddie Mercury

To co zrobił dla świata jest czymś nieporównywalnym z niczym. Jego muzyka to
ponadczasowe arcydzieła, wspaniałe, genialne. Jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny
talent, głos a przede wszystkim pasja, powiem po prostu doskonałość. Obserwując jego życie i twórczość nie można przejść obojętnie. Żaden z artystów nie wywołuje u mnie takich
emocji. Każdy rozumie tą muzykę po swojemu, tworzy wokół tego swój świat w wyobraźni, za
każdym razem. Słucham odkąd pamiętam a w dalszym to jest własnie to czego potrzebuję.

monia1986

Zawsze byłem ciekaw tego gdyby żył dotychczas . Ile jeszcze wspaniałej muzyki mogłby stworzyć , To co teraz robi zespół pod szyldem Queen jest tragiczne , na dodatek mają wziąść na wokaliste Adama Lamberta.. ------........-------

accadacca

A co z filmem biograficznym Freddiego? od jakiegoś czasu cisza albo ja nic nie potrafię znaleźć. A co do Lamberta to zgadzam się w pełni. Pomyśleć, że Queen w przyszłości może się kojarzyć niektórym z Lambertem samo w sobie brzmi strasznie ;((((

accadacca

Dokonałby pewnie jeszcze wiele muzycznego piękna ale był chyba potrzebny aniołom aby swym wybitnym głosem wspomagać inny wymiar. Piszę to zupełnie poważnie bo słuchając Freddiego,mam uczucie jakbym dotykała nieba.

monia1986

Trudno się z Tobą nie zgodzić :) Queen za czasów Freddiego to mój najukochańszy zespół, którego piosenki towarzyszą mi od czasów dzieciństwa. Zawsze wracam do ich starych płyt i czuję się jakbym odkrywała muzykę Queen na nowo :) Pozdrawiam :D

Amaelamin

I ja mam to samo... Wspaniałe uczucie słuchać tej muzyki, wtedy wszystko inne może nie istnieć. To nie tylko muzyka...

Amaelamin

Dokładnie. Muzyka,teksty, głos Freddiego i siła emanująca z Jego charyzmy są ponadczasowym, niepowtarzalnym pięknem. Słuchając Go, mam wrażenie, że On jest,Jego dusza daje o sobie znać i wciąż przemawia do nas.

monia1986

Fredie to wspaniały człowiek, wspaniały wokalista. Jego niesamowity głos, sposób w jaki występował na scenie sprawiają, że ma się dreszcze. Ciężko pisze się o Nim w czasie przeszłym. Ciężko powstrzymać łzy. Niesamowity, cudowny, idealny i jeden jedyny w swoim rodzaju. Teraz gdy już tyle czasu Go nie ma z Nami mam nadzieję, że jest Mu tam dobrze i nie cierpi. Jego orientacja nie ma i nigdy nie będzie miała wpływu na to Jaki został w moich oczach.

izakamol4

Cudowne słowa w pełni oddające doskonałość Freddiego. Zawsze lubiłam muzykę Queen ale w tym roku po seansie filmu Bohemian Rhapsody, nastąpił pewien przełom,który sprawił, że zaczęłam się delektować pięknem,talentem, charyzmą i twórczością Freddiego. Moja Mama od pewnego czasu jest tam gdzie On i wierzę, że jest w tym jakaś metafizyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones