Freddie Mercury

Farrokh Bulsara

9,7
176 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Freddie Mercury
Schizofrenik_XXI_wieku

niee...tylko najlepszy wokalista i rockman wszechczasów

mina82

Niee... tylko jeden z najlepszych wokalistów i jeden lepszych rockmanów wszechczasów.

litwosxd

kogo jeszcze wsypujesz do tego samego worka?

mina82

Tzn. kogo uważam za wielkiego wokalistę? No oczywiście Iana Gillana, głos wszechczasów moim zdaniem. Kogo uważam za wielkiego rockmana? Planta, Ronniego van Zanta... Ale wszystko rzeczą gustu.

litwosxd

TO MÓJ BÓG!

Schizofrenik_XXI_wieku

Na pewno jest blisko Boga. Oczywiście od dawna znałam Queen, większość utworów i samego Freddiego. Jednak teraz niedawno zaczęłam kontemplować tą nadzwyczajną,wielogatunkową muzykę oraz postać samego Freddiego. Jego głos jest poezją i ucztą dla duszy. W wielu Jego utworach odkrywam swoje uczucia,emocje. Niektóre działają na mnie wręcz terapeutycznie. Dzieła te Freddie tworzył gdy był w takim wieku jak ja obecnie. To niesamowite. Mam wrażenie jakby się w jakiś sposób ze mną kontaktował.

litwosxd

istotnie rzecz gustu...lepszego rockmana nie znam...ale są wokaliści którzy dorównują głosem Fredkowi...mam na myśli niektórych śpiewaków klasycznych choćby

użytkownik usunięty
mina82

Głównie śpiewaków klasycznych którzy owszem dorównują Freddiemu skalą ale niestety brakuje im tej charyzmy typowej dla rockmanów...

Tak śpiewacy to ogromne talenty, ale są po prostu nudni

mina82

Są badania,które stwierdzają, że Freddie skalą głosy przewyższał Pavarottiego. Zresztą,cudownie odnajdywał się w różnych gatunkach. I nawet tworząc płytę Innuendo,gdzie,był już w ciężkim stanie, potrafił śpiewać czysto i w sposób doskonale magiczny.W Jego ówczesnym stanie zdrowia było to nawet zadziwiajace dla kolegów,o czym przeczytałam w biografiach.Siła
talentu i fenomenu była mocniejsza od choroby.

Schizofrenik_XXI_wieku

Fred jest najlepszym wokalistą wszech czasów! <3

Schizofrenik_XXI_wieku

dokładnie <3

Schizofrenik_XXI_wieku

Nadczłowiek, ale nie Bóg :) Możesz się przerzucić na Freddyaństwo, ale nie wypisuj głupot ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones