Frank Darabont

Frank Arpad Darabont

8,7
3 617 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Frank Darabont

Zielona Mila i Skazani na Shawshank. Oba mają u mnie dychę, a ten drugi uważam za najlepszy film wszechczasów.

Baphomet

i ja tak samo ;) Zielona Mila (9/10) i Skazani na Shawshank (10/10) to jest to... mimo to jednak nie uwazam ze Skazani na Shawshank to film wszechczasow ale zrobil na mnie ogromne wrazenie i byl moim ulubionym filmem dopoki nie zobaczylem genialnego "Godfathera"

Vin_McQueen

To samo i ja sądze- Skazani i Zielona mila PEŁEN WYPAS!!!!!!!

Fisher_7

to polecam jeszcze obejrzeć MAJESTIC..

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baphomet

to ja dorzuce od siebie genialną Mgle (the mist) choc wielu krytykuje ten film to uwazam ze jest genialny + mistrzowskie zakonczenie. Polecam
pozdrawiam

Hellrazor

Teraz Skazani nadal są ulubionym filmem, ale Zielonej Mili zmieniłem na 9/10 ;-) Tak wyszło ;-)

Mgłę także oglądałem i oceniam ją bardzo dobrze 8/10 - doprawdy znakomity film trzymający w napięciu, z klimatem i poniekąd przesłaniem. Jednak zakończenie jest rozczarowujące lekko, więc stąd taka ocena.

Baphomet

Dwa najlepsze filmy jakie widziałem wyreżyserował ten pan, gdyby miał tylko te dwa dzieła lub więcej takich to by dostał 10/10 ale nie każdy jego film jest tak genialny jak dwa wiadomo jakie filmy;)

grabarz91

Wszystkim trzem filmom jakie widziałem tego reżysera ("Skazani..." "Zielona mila" :Mgła") wystawiłem oceny 9/10. To mówi samo za siebie. Również mam go w ulubionych.

Baphomet

Tak samo jak ja.

Baphomet

I jak ja :D wspaniałe filmy, a w "Skazanych" po prostu się zakochałam. Czekam z niecierpliwością na Fahrenheit ;]

Baphomet

ja dokladnie mam tak samo, zielona mile mam na 9/10, ale i tak uwiebiam filmy z jego udzialem

de_niro_fan_500

tak samo :) Zielona Mila i Skazani na Shawshank, obydwa 10/10, moje ulubione filmy.

Baphomet

taaak wiedziałem, że skądś kojarze to nazwisko!
Zielona Mila i Skazani - kino perfekcyjne.

A obecnie, polecam wszystkim fanom Darabonta oraz kina "z dreszczykiem", nowy serial "The Walking Dead" - na razie 1szy sezon 6 odcinków, ale na prawdę TRZYMA W NAPIĘCIU i to nie przez sceny "krwawe" czy brutalne!

Baphomet

U mnie jednak Zielona Mila 10/10
a Shawshank 9/10
"Skazani na Shawshank" to rewelacyjny film, świetny scenariusz, genialni aktorzy, fajna fabuła, komedia i dramat w jednym - ale jednak nie jest to dla mnie film na pierwsze miejsce...
Może w top 20 by był na jednym z ostatnich miejsc, ale na pewno nie na pierwszym

Baphomet

u mnie zielona mila 1/10 skazani 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones