Frances Conroy

Frances Hardman Conroy

7,8
17 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frances Conroy
Rashida

Fantastyczna rola w "Six Feet Under"! Chociaż oglądając "The Crucible" byłem również pod dużym wrażeniem, mimo tego, że niewiele jej było na ekranie.
Aż dziw bierze, że jest tak mało znana i tak rzadko wystepuje.

Albertino

dokładnie. ja Frances Conroy mapietam z 'zapachu kobiety' ale to były końcowe scent i było ich na prawde niewiele. a to swietna aktorka. cały czas pamieta scene pogrzebu nathaniele fishera w pilocie. to w jaki sposób zagrała rozpacz.. mmm..była doskonała. co wiecej. ja osobiście bardzo lubie postac Ruth, pomimo tego ze czesto nie zgodziłbym sie z jej zdaniem. ale kazdy popełnia błedy.. ;)

FisherN

Jej rola SFU ma taką swoją dziwaczną histeryczną manierę, ale nie jestem w stanie nie być na tak :-)

Albertino

ona jest tak irytującym szczurem że gdybym ją spotkał gdzieś chyba nie mógł bym sie opanować.

Albertino

Zaprawdę, zagrała świetnie. Doskonale wyczuła rolę i uzupełniła grę pozostałych aktorów SFU. Jako zatroskana, znerwicowana matka była bardzo wiarygodna.

Mni

to prawda, była strasznie irytująca, ale właśnie o to chodziło moim zdaniem :) miała zagrać troskliwą, przewrażliwioną, wtrącającą się w życie swoich dzieci matkę :) nie wspominając już o zagubionej po śmierci męża kobiecie i była świetna w tej roli. czasami już nie mogłam jej zdzierżyć ale po obejrzeniu wszystkich sezonów Six Feet Under naprawdę ją doceniłam. Jestem ciekawa innych jej ról :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones