Foo Fighters

8,0
1 ocena materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Foo Fighters

Czy teraz nikt nie słucha tego zespołu? Ech... Wystarczy wejść na forum Miley Cyrus a tam hordy nastolatków ją ubóstwiają, a pod Foo Fighters pustki...

Cryworld

Foo Fighters są świetni i na pewno mają mnóstwo fanów, tyle, że najwyraźniej nie na Filmwebie.
I na pewno nie porównywałabym Foo Fighters z Cyrus, nawet jeśli chodzi tylko o ich fora na FW.

martusia565

Słucham ich od niedawna i są nieźli tylko szkoda że teraz nastolatkowie wolą pop, metal itp. (słuchają tego co jest w modzie) zamiast słuchać tego co im się na prawdę podoba

Kaguro

nie wszyscy nastolatkowie :) ja i moi znajomi też słuchamy FF, i szczerze mówiąc nie znam zbyt wielu osób słuchających popu i techno =D

alexandra_ff

Zależy w jakim się żyje środowisku, u mnie słuchają Kamila Bednarka, Rihanny, Lady Gagi itp.. (czemu nie podkreśliło 2 ostatnich na czerwono?!)
Kurva. Ja tamto napisałem?!
Od tamtego czasu słucham coraz bardziej ostrych rzeczy, a o FF niestety zapomniałem, bo poznałem wiele lepszych, ale nie żebym ich krytykował. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones