Filip Pławiak

7,6
10 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Pławiak
ereminka

Zgadzam się.Piękny.

mulanowska

Przyznam, że wy kobiety nie przestajecie mnie zadziwiać. Wchodzę na stronę jakiegoś serialu patrzę w obsadę widzę facjatę pana Pławiaka i myślę sobie:"ale przychlast z szerokim czołem LOL", a niżej czytam że najprzystojniejszy młodego pokolenia, że piękny... W sumie to pozytywne, widać dla każdego z nas jest nadzieja, amatorka może się znaleźć na każdego gościa.

Mordechaj

No tak, masz rację na pierwszy rzut oka słabo, po obejrzeniu Nielegalnych pomyślałam, skąd oni go wytrzsanęli? Jakiś małolat, zero charyzmy. Ale po "Chyłce" zmieniłam zdanie. Koleś ma potencjał. I chodzi o to, że ma w sobie to "coś". Trudno to określić. Ale rośnie nam fajny aktor. Ja jestem na tak. Męską urodę i zainteresowanie kobiet nie określa uroda sensu stricte.

erytrea

Mam podobne zdanie. Właśnie go obejrzałam w Białej odwadze. Na pierwszy rzut oka kompletnie nie mój typ.. jakaś chuda mizeria, zero włosów na klacie itd. W środku filmu zaś dostrzegłam potencjał i charyzmę. Zdecydowanie ma coś w sobie

Mordechaj

Mnie też się podoba, ale ja ogólnie lubię oryginalną urodę. Nie podobają mi się typowi przystojniacy. Także tak - dla każdego jest nadzieja :D

Mordechaj

Po prostu chodzi wyprostowany i ma niski body fat percentage.

ereminka

całkiem niezły, ale strasznie chudy

ereminka

Według mnie odrobinę podobny do Edwarda Nortona :)

yougivemesomething

Dziękuję, wlazłam na jego profil tylko po to by ktoś potwierdził moje zdanie!

yougivemesomething

kurcze, a mi przypomina bardzo Josha Charlesa!

ereminka

A ja napiszę......"wypisz, wymaluj" mój mąż.....

ereminka

Dla mnie to taki Polski Gordon - Levitt, ten sam uroczy uśmiech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones