Filip Kosior

6,2
298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Kosior

...właśnie słucham ..audiobooka .."Shantaram "....w interpretacji p Filipa i jestem zachwycona ..cudownie oddaje klimat i podnosi wartość lektury ...
po raz pierwszy zetknęłam się z p Filipem Kosiorem ...jako lektorem ..ale myślę ze to będzie początek naszej długiej znajomosci..dla mnie 10/10

strengelove24

Potwierdzam: Doskonały głos , doskonały lektor ...

strengelove24

wszedłem na jego profil, właśnie z tego samego powodu. Właśnie słucham Karin Slaughter - Pęknięcie - czyta cały cykl i jest świetny. Shantaram - ta powieść też mi się bardzo podobała w jego interpretacji. Było jeszcze parę tytułów wcześniej ale nie kojarzę już. W każdym razie plasuje się u mnie w ścisłej czołówce, chyba zaraz po Krzysztofie Gosztyle, bo jednak mistrz jest niedościgniony.
Myślałem sobie właśnie nad taką kwestią, jak to bycie znanym i nawet bardzo dobrym aktorem filmowym czy teatralnym, wcale nie przekłada się na bycie dobrym lektorem. Weźmy takiego Macika Stuhra - akurat czy on jest wybitnym a nawet dobrym aktorem to nie wiem, miał na pewno dobre momenty w paru komediach, ale na pewno jest znaną personą w branży, natomiast lektorem jest beznadziejnym... Nie dałem rady przebrnąć nawet przez 1 rozdział "Czerwony Kapitan" bo poprostuj porażka. To samo z Ostaszewską. W ogóle dobry lektor to nie takie hop-siup

dewille

Jestem fanką audiobooków i mam swoich ulubionych lektorów.Do nich należy Filip Kosior.Młody człowiek,w wieku mojej córki ma szanse być znakomitym lektorem na miarę Pana Gosztyły,czy wspaniałego Pana Pawlaka.Widać,że dzieciak się rozwija.Nie zgadzam się z dewille w kwestii interpretacji książek przez Macieja Stuhra.Moim zdaniem jest znakomity.Ale to kwesia gustu.

alekaa

Absolutnie się zgadzam! Genialny interpretator audiobooków (Zafona w moon przypadku). Tez rocznik 79. Widocznie wybitny I przenikliwy Jeśli chodzi o lektorem

strengelove24

Również popieram, doskonały lektor.

strengelove24

Miło mi to czytać, bo właśnie zamierzałem zabrać się za Dallas '63.

strengelove24

Potwierdzam wcześniejsze opinie: "Shantaram" i "Cień góry" w jego wykonaniu to mistrzostwo świata. Ten głos: spokojny ale bynajmniej nie usypiający, wyraźny i interesujący. Nie wszyscy lektorzy chyba czytają tekst przed jego nagraniem, a tu mam wrażenie, że Pan Filip jest bardzo dobrze przygotowany do nagrań. Naprawdę ciężko mi wyjąć słuchawki z uszu, nie tylko z powodu samej lektury :)

strengelove24

„Kwestia ceny” Krajewskiego tez wspaniałe czytana. Dla mnie najlepszy lektor audiobooków.

strengelove24

Ja polecam „chłopca z latawcem” czytanego przez tego Pana - wspaniale się słucha.

strengelove24

Właśnie skończyłem słuchać "Zbrodnię i Karę" Dostojewskiego i jestem zachwycony talentem pana Kosiora. Niezależnie czy wciela się w zapijaczonego urzędnika, małą dziewczynkę czy zapłakaną kobietę, robi to tak doskonale, że dosłownie "widzi"się te postaci. Szczęka mi opadła gdy wcielał się w postać Niemki kaleczącej rosyjski z tym tylnojęzykowym "el". No chylę czoła!

strengelove24

Potwierdzam 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones