Filip Garbacz

8,5
1 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Garbacz

Ale fota

użytkownik usunięty

naprawdę dobra

użytkownik usunięty

oj, niedobra, niedobra, ktoś się nie popisał;)

bardzo niedobra wyglada jak chory

Wygląda jak mały nazista.

Last_Ronin

haha ;D miałam to pisać

Last_Ronin

Chyba mały,wychudzony żyd.

RAC_79

To najnowsza moda wśród nazioli i kuców :D

Karirsu

Rozumiem, że komentarz miał być lotny, ale nie wyszedł?

P.S Pierwszy raz słyszę, że fani Korwina golą głowę na łyso.

RAC_79

Jest lotny, ale napisany do złej osoby. Podejrzewałem, że się poczujesz urażony.
A fani korwina Krula nie golą się często na łyso, ale ci co się golą często na korwina głosują.

Karirsu

Niczym nie zostałem urażony, ale potrafię odróżnić lotną odpowiedź od wypowiedzi jakiegoś desperata, który szuka atencji.

Przestań oglądać japońską kreskę, bo http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_V2JzhaLD9ZElGIFUCxgYPmBinVVpw745.jp g i ci twoje 'złote myśli' nie wychodzą.

RAC_79

Nie szukam atencji. Tak właściwie to nawet nie chciałem, by na mój koment opowiadano. Koment o Żydach jest bardziej prowokacyjny niż o Krulu.
Btw. nie pozdrowiłeś mnie, zawiodłem się na tobie. Nie jesteś prawdziwym internetowym bojownikiem ;(

Karirsu

To nie była nawet prowokacja, a po prostu przypomina wychudzonego Żyda. Po prostu szukałeś problemu tam gdzie go nie ma, i wyskoczyłeś mi z Korwinem czy innymi tam, zupełnie niepotrzebnie.

RAC_79

No niepotrzebnie wyskoczyłem z Korwinem, tak samo jak ty niepotrzebnie wyskoczyłeś z Żydem. Mi ten chłopak przypomina słowiańskiego, prawicowego bojownika internetowego, tobie przypomina wychudzonego Żyda. Zwyczajnie chciałem dodać coś od siebie, tak samo jak ty.

Karirsu

Tytko, że ty z Korwinem szukałeś mojego oburzenia-dostałeś olanie ode mnie ciepłym moczem. Tak, on przypomina, wychodzonego Żyda,

Internetowego bojownika nikt nie widziała, jak sama nazwa wskazuje internetowego, wirtualnego...To tylko twoja prowokacyjna wyobraźnia, którą większość ma w dupie :D

RAC_79

Odpisanie =/= Olanie. Ja nie prowokóję.
Idę sobię, będę tęsknił.

Wygląda, jakby miał raka i przeszedł chemioterapię :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones