Facundo Arana

Jorge Facundo Arana Tagle Von Berbard

8,2
916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Facundo Arana

kochałam się w nim jak grał Iwa byłam wtedy 4 letnią dziewczynką a teraz zbrzydł.

kinomanka_13

Hehehe. Ja też lubiłem tego debila, kiedy grał w serialu Zbuntowany anioł.

kinomanka_13

Nie można kogoś kochać za sam wygląd xd
a w ogóle lepszy był w roli Matrina w Jesteś Moim Życiem

djbasstronic

jako Martin też był fajny, ale brzydki od tego momentu jest. Ale dla mnie i tak będzie Ivem ze zbuntowanego anioła.

kinomanka_13

Ja uwazam ze teraz jest znacznie ładniejszy niz za czasów zbuntowanego anioła. Pamietam jak ogladalam ten serial i prosilam zeby w koncu sciął te cieniutką kiteczke. Teraz wyglada dojrzalej, im starszy tym lepszy :)

kinomanka_13

Nie jest brzydki, jest jeszcze przystojniejszy. Zmężniał i dojrzał. W Sos mi vida jest prawdziwym facetem. Początkowo ciężko było mi się przyzwyczaić do jego zarostu, ale później tylko nadawał mu uroku. W niektórych scenach przypominał mi z wyglądu Davida Beckhama!

Lineczka_filmweb

zarost + brak kitki cudo normalnie !

kinomanka_13

ja też go kochałem

kinomanka_13

Mi się zaczął podobać w serialu dopiero wtedy, kiedy ściął włosy. A tak to zbyt przystojny to on nie jest xD

agnesmiasko

no w krótkich włosach mu ładnie.

kinomanka_13

A poza tym, nie zbrzydł, tylko się zestarzał. Przecież on w marcu skończy 42 lata ;)

kinomanka_13

Też mi się podobał a miałam tak ok 16/17 lat jak ZA leciał w TV a teraz jak oglądam ten serial po latach to taki szczawikowaty się wydaje haha Lepiej mu w krótkich włosach bo w długich wyglądał jak Argentyński metalowiec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones