Fabio Cannavaro

8,5
2 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Fabio Cannavaro

Jak myslicie? Bo na finale MS podczas karnych zachowywali się dosć...hmmmm....podejrzanie :D

veritaserum

Mam na mysli oczywiście precedens z Pirlo :D

veritaserum

hnmmmmm

uważam iż Fabio kocha inaczej
ale nie przeszkadzamu to grać w najlepszej drużynie świata i najbardziej utytuowanym klubie świata

Hala Fabio!!!!!!!!

veritaserum

A tam :P
Może i ma wygląd pedałka i troche go czasem ponosi, ale skoro Fabio jest homoseksualistą, to jakiej orientacji - przepraszam bardzo - jest Krystyna Ronaldo? :P

fleUr_henry

Kryśka pewnie jest bi ;D. A Fabio niech sobie będzie gejem, mi to nie przeszkadza :)

veritaserum

No przecież on ma żone! I chyba 3 dzieci, więc raczej jest tej co trzeba orientacji... heh

muminek007

nie przeszkodziło mu to jednak wytatuował sobie imienie Andrea (Pirlo) na ramieniu :D


Veri ciiiiiiiiiiiiiiii :D

Kasiek_haz

hehe, dobre :D




(za krótki za krótki)

nidelek

spoko, ja nie Was nie wydam (nas:) z tą Andreą :D :D :D

veritaserum

Ale przepraszam.
Czy Wy tutaj, drogie Panie, jakieś aluzje robicie odnośnie rzekomego ukrywanego "związku" Fabio z Pirlo? <lol>

fleUr_henry

my?????

nieeeee, w życiu!!


:D



(sam jesteś za krótki :D)

Kasiek_haz

Fabio i Pirlo.. Ładnie razem wyglądają ;D

veritaserum

Ale żeście się czepiły...
<LOL>

;)

użytkownik usunięty
veritaserum

Cóż, Fabio może i jest gejem, ale mi to nie przeszkadza, bo na razie dobrze gra i jest moim ulubionym piłkarzem =) pzdr.

hahahaha
Pirlo&Fabio-to jest to :D

(Sam masz za krótkiego)

veritaserum

Może ktoś mnie wtajemniczy o co chodzi?
"Sam masz za krótkiego"?
:P

fleUr_henry

sam masz za krótkiego..yyyy...posta!
A TY MYSLAŁAŚ, ŻE CO??? ;)

veritaserum

Ja nic nie myślałam
<hahaha>
[Bo tak naprawdę rzadko mi się to zdarza, ale to wiadomo <LoL>]

fleUr_henry

ta jasne, rzadko Ci się to zdarza :D
(sam-masz-za-krótkiego-POSTA) ;););)

veritaserum

Już dawno miałam tu zajrzeć :) Zajrzałam i zobaczyłam że wyciągnęłyście na forum z dawna już omawiany temat związku Fabia z Pirlo :P
boskie jesteście :)

veritaserum

Ależ my to wiemy <rotfl>

[Dopisuję COŚ, bo MAM-ZA-KRÓTKIEGO-POSTA <lol dwa>]

fleUr_henry

...ludzie piszący że jest gejem..sami nimi są!! większość ludzi poprostu zazdrości, sukcesów mistrzostwa świata itp. tak to jak sie jest nieudacznikiem życiowym to trzeba na forum coś napisać żeby we własnych oczach urosnąć..cóż takim dziwnym istotom trzeba tylko współczuc i tyle... facet ma trójke dzieci.. żone taką piekną jakiej wy nigdy mieć nie będziecie..i mnóstwo kasy....... :D Forza Roma! Forza Italia!!!

tomi1988

żon raczej mieć nie będziemy, gdyż zdecydowana większość wypowiadających się tutaj osób jest kobietami. a przynajmniej nic mi nie wiadomo o homoseksualizmie którejkolwiek z wypowiadającej się wcześniej pań...
dodatkowo, podejrzewanie, że ktoś jest gejem ja nie uważam za obrażanie tej osoby. jakoś homofobem nie jestem.
poza tym, wyciąganie na wierzch takiego starego tematu mnie bardzo zaskoczyło. nawet już nie pamiętam tej dyskusji...

fleUr_henry

..takie głupoty o piłkarzu moze wymyślić tylko facet (raczej ;p) a to z zazdrości, poczytajcie najpierw wywiad z jego żoną, z nim, poogladajcie film dokumentalny o nim, naprawde od tego piłkarza można się duzo nauczyć a to na pewno by się nie którym tutaj przydało.. Cannavaro jest stawiany w Italii jako wzór młodym ludzią ze wzgledu na jego charakter jako że nigdy nie było skandalu z nim w roli głównej.. a na boisku był mistrzem... ps. dla nie których ludzi wystarczy że jest sie przystojnym i się cos osiągneło i już się go nazywa gejem.. to jest śmieszne. przykład C.Ronaldo

tomi1988

wyluzuj człowieku
to co tutaj pisane było to były tak głupie żarty, tak dawno temu, że totalnie zapomniałam o tej rozmowie.
Canne uwielbiam, było tak zawsze, a szczególnie kiedy grał w mojej ulubionej drużynie, co akurat pokrywało się czasowo z powyższą dyskusją. Wielki i fantastyczny piłkarz, było mi strasznie smutno kiedy, najpierw odszedł z Realu, a później ogłosił zakończenie kariery. Zapewniam Cię, że cała ta rozmowa miała miejsce tylko i wyłącznie z sympatii do Canny a wzięła się z zachowania jego i Pirlo tuż przed ostatnim karnym strzelanym przez Grosso w finale z Francją. Wszystkie tutaj bardzo szanujemy i szanowałyśmy Cannavaro, wielu nam się też wizualnie podobał. Nie wiem co Cie ugryzło, ale już możesz spokojnie odetchnąć z ulgą. Nikt go tu nie miał zamiaru obrażać. Poza tym, naprawdę, jeśli wg Ciebie, nazywanie kogoś gejem to obrażanie go, to cóż ;/

Kasiek_haz

...Szanuje takie wybitne postacie świata sportu. i tyle ;p to jest internet, a nie prawdziwe życie że da się stwierdzić czy ktoś żartuje czy nie. Skąd miałem wiedzieć że to stwierdzenie jest serio?? i uwierz mi na słowo jestem wyluzowany i to bardzo ponieważ nie biore zbyt poważnie tego co ktoś pisze, dzisiaj miałem ochote odpisać ponieważ akurat trafiłem na filmweb na cannavaro po obejrzeniu filmu z 2006 roku w którym italia wygrała Word Cup i tak wyszło . pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones