Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Richard Ramirez

użytkownik usunięty

Ezra Miller wygląda jak klon słynnego seryjnego mordercy - Richarda Ramireza

http://www.asesinatoserial.net/i/ramirez_abogados.jpg

http://www.worst-killers.com/images/Richard-Ramirez.jpg

http://i.cdn.turner.com/trutv/trutv.com/graphics/photos/serial_killers/notorious /ramirez/(SQPI)
7-8-Ramirez-prison-ID-(200).jpg

Dokładnie.
Gdy go zobaczyłam w filmie "Musimy porozmawiać o Kevinie" to właśnie była moja pierwsza myśl.

użytkownik usunięty
lirykachodnika

Jak zobaczyłam trailer, to własnie Tilda Swinton i chłopiec podobny do Ramireza mnie zainteresowali by obejrzec te film.

O to może mi powiesz o co chodziło na początku filmu z tymi pomidorami bo chyba nie do końca zrozumiałam.

użytkownik usunięty
lirykachodnika

To było coś w rodzaju festiwalu, pokazano młodość Evy, miała warkoczyki, była szalona, szczęśliwa, później poznała swojego męża i po tym jak zaszła w ciążę, jej życie legło w gruzach. Chyba o to chodził.

Też mi się tak wydaje, pokazali jej życie zanim została matką. Podróżowała z mężem i robiła to na co miała ochotę a dziecko to nie było spełnienie jej marzeń. Choć już przy córeczce była bardziej zadowolona, ale przy Kevinie ta niechęć oraz nieumiejętność porozumienia się z dzieckiem była bardzo widoczna

lirykachodnika

Jeden z największych festiwali pomidorowych - czy też bitwy na pomidory - odbywa się w hiszpańskiej Walencji.

lirykachodnika

mi skojarzyło się tak:
Festiwal, "luźne pomidory" rzucane przez ludzi dla zabawy: szczęśliwa,młoda Eva
Pomidory w puszce ( moment,gdy Eva chowa się w supermarkecie za regalem z pomidorami) - Eva w sidłach, ograniczenia. Zamknięcie we własnym życiu.

hahahaha
jesteś moim mistrzem !

Rzeczywiście podobieństwo do Ramireza jest uderzające!

użytkownik usunięty
Gra_Z

Gdyby realizowali film o nim to Ezra bez problemu mógłby go zagrać pod względem fizycznym i talentu aktorskiego

Już powstaje ( The Night Stalker ) w głównej roli James Franco...niestety,ponieważ pod względem fizyczności Ezra jest idealny

użytkownik usunięty
Zarrock

W sumie James Franco może jakoś wyjdzie, ale powinni się skontaktować z Millerem bo on jest identyczny!

Zarrock

To już pewne jest?

Według mnie Benicio Del Toro mógłby być jego ojcem :) Są bardzo podobni

jak dla mnie w ogóle nie podobni. ten Ramirez bardziej przypomina Bena Whishawa.

beszamela

http://3.bp.blogspot.com/-wNDQgV4ohzI/UT9AYiwaIJI/AAAAAAAEJgs/JTALE3hsrzM/s1600/ Ben_Whishaw_Photo2.jpg

beszamela

O boże, nie! Może i by świetnie zgrał, ale wcale go nie przypomina, brak tej charak. szczęki i w ogóle.
Ciekawe co by sam Ramirez powiedział na te propozycje...

Hmm_Ciastko

faktycznie, ta szczęka jest kluczowym elementem, ale wciąż uważam, że Ben bardziej podobny. po prostu Ezra jest zbyt przystojny i wygląda młodziej.

beszamela

Ale charakteryzacja by go łatwo postarzyła. I według mnie Ramirez był przystojny, tak samo jak Ezra :D

Hmm_Ciastko

nie no, może faktycznie mnie przekonałaś :D oboje przystojni, ale Ezra duuużo bardziej.

beszamela

Nie mogłabym się zdecydować :D

Hmm_Ciastko

zabawne.

czytam, czytam o Millerze, natknęłam się na wątek o Ramirezie - oczywiście nie wiem kto to więc wpisuję jego nazwisko w Googlach a tam BUM!!!

Serial Killer Richard Ramirez Dies - posted 2 hours ago

creepy.

fragola23

Noo, a ja akurat miałam dzisiaj do niego list pisać :/ Ale trudno w to uwierzyć. Niby jakie problemy zdrowotne?

użytkownik usunięty
Hmm_Ciastko

Zmartwiła cię informacja o śmierci seryjnego mordercy, bo chciałaś pisać do niego list, czy czegoś nie zrozumiałem?:)

Tak, ale nie chce mi się o tym pisać tutaj, jeśli przypadkiem chcesz o tym pisać xD

użytkownik usunięty
Hmm_Ciastko

Po prostu mnie to zaintrygowało:)

Okej...

beszamela

Whishawa!!!
Hahaha
Ale w sumie... trochę...
Ramirez to mieszany Ezra i Ben ;)

Raein

oo, tak, zgadzam się:)

Rzeczywiście, jest niezwykle podobny, tylko karnacja nie ta ;p

Swoją drogą chciałabym zobaczyć Ezrę, Dane'a DeHaana i Caleba Landry Jonesa w filmie typu ''śmiertelna wyliczanka'', gdzie zagraliby morderczych uczniów/studentów. To byłoby baaardzo ciekawe.

Ja tam nie widzę podobieństwa , ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones