Ewa Błaszczyk

7,3
7 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Błaszczyk

jest taka sama w rolach w jakim ja widzialam jaki w zyciu! wiec co to za sztuka? co za talent? wiecznie uduchowiona, zlamana, skrzywdzona przez los... ilez mozna patrzec na kogos kogo meczy kazdy kolejny oddech a mijajace sekundy jego zycia sa dla niego niemal zabojcze. nie lubie takiej przerysowanej wrazliwosci, utrapienia i okrucienstwa losu jakie widoczne sa w jej twarzy, glosie i zachowaniu. jest okropnie drazjaca i nie cierpie patrzec na nia. Prywatnie rowniez wielka meczenniczka i oredowniczka dobroci. Jezeli taki zycie wybral;a to jej sprawa. A aktorka z niej zadna. Drewniana i dretwa.

bravo007

o mowo ludzka, o nędzo ludzka

lena1978

Racja;D zrozumienie sensu początku tej wypowiedzi graniczy z cudem...

bravo007

Również spotkała się z podobnymi opiniami - że jest dokładnie taka sama na scenie, ekranie jak w życiu prywatnym. Cóż nie świadczy to o niej dobrze jako o aktorce, ale współczuję jej jako człowiekowi.

użytkownik usunięty
bravo007

Najlepiej oceniac aktorow nie majac pojecia o aktorstwie. Nie udalo sie zdac egazminu do PWST? Jak z pani Blaszczyk zadna aktorka to jakim cudem grala w tylu filmach? Jezeli nie ma talentu i jest aktorka drewniana to pracuje w teatrze??? Na zycie mozesz zarabiac na wyspach ...np myciem garnkow, jako krytyk zlamanego pensa nie zarobisz.

bravo007

"jest taka sama w rolach w jakim ja widzialam jaki w zyciu!" zdanie to, to czysta poezja.

roots_reggae

Ona już nie musi nic udowadniać bo już została ikoną filmową dzięki serialowi Zmiennicy i ludzie nigdy ją nie zapomną .

bravo007

chłopie czy tam panno każdy ma swoje gusta jak dla ciebie ikoną filmową jest cichopek,urbanska i wesołowski to gratuluje,ja tego nie potępiam ale jak ci nikt tego nie powiedział jeszcze to usłyszysz ode mnie-jesteś debilem,kropka

trollu80

dla mnie fajna aktorka super zagrała w zmiennikach

trollu80

debilem jest, bo wyrazil swoje zdanie? aha. wiecej tolerancji moze i zrozumienia, nie kazdy musi sie fascynowac nią. A Wesołowski jest w miare ok, dobrze gra w Czasie honoru, Urbanka ładnie tanczy (chociaz nie podoba mi sie jako aktorka), a Cichopek juz w teatrze gra, wiec zanim kogos skreslisz to zastanow sie czy warto. kazdy z nas, uzytkownikow ma uczucia i nie wolno ci kogos obrazac od debilow tylko dlatego, ze ma inne zdanie od twojego! to jest karygodne postepowanie i swiadczy to tylko o twoim poziomie. nie mozna obrazac ludzi za ich poglady! jesli chodzi o pania Blaszczyk, uwazam ja za dobrego czlowieka i gdyby kazdy byl chocby w polowie taki, jak ona, to ten swiat bylby lepszy! dla mnie pani Blaszczyk to jedna z nielicznych aktorek, majacych klase, oprocz tego pomaga dzieciom i za to ja cenie. nie rozumiem tego zarzuty autora watku, ze ciagle jest powazna, ciekawe jakby tego autora spotkala tragedia w postaci spiaczki corki, to czy umialby byc kul i krejzi? No wlasnie! z drugiej strony, tak jak mowilam, mimo ze glupio napisal bravo007 nie zasluzyl sobie na wyzwiska, tak jak kazdy z nas, moze wyrazic swoje zdanie. a my mozemy sie z nim zgodzic lub nie, ale jesli sie nie zgadzamy, robmy to kulturalnie.

beciami

Jak juz sie tak rozpisałaś to ci odpisze: Po pierwsze szczerze to nie pamiętam po co tego posta tu napisałem pewnie byłem lekko zrobiony i z tym debilem faktycznie przesadziłem.Po drugie czasu honoru nie oglądałem właśnie ze względu na Wesołowskiego więc nie wiem jak on tam gra pamiętam go z innych filmów i seriali i mierny aktor o nim napisać to jest na wyrost na dodatek strasznie mnie irytuje i od jakiegoś czasu unikam z nim filmów jak ognia żeby się nie denerwować.Po trzecie co mnie obchodzi jak kto tańczy tyczy to się Urbańskiej,na jej temat to nie ma sensu nic pisać bo to szkoda czasu.Po czwarte to że Cichopek gra w teatrze to tylko świadczy jaki jest poziom teatru,dużo osób gra w teatrze po to tylko żeby przyciągnąć widzów bo każdy ich zna z głupawych seriali czy programów(np.wojewódzki)I na koniec,tak jak ty to napisałaś to jest tylko moje zdanie i nikomu nie każe się ze mną zgadzać,mam nadzieję że teraz było kulturalnie(nawet specjalnie nazwiska tych wielkich aktorów napisałem z dużej litery żeby ich przypadkiem nie urazić),pozdrawiam;)

bravo007

zgadzam się, ja jej też nie lubie... wszedzie wciska ta swoja dobroc i gada tylko o tych dzieciach w spiaczce ;/ -- ironia

a tak serio.. mi jest obojetna, dla mnie wielki plus za akcje charytatywne i Budzik, no i fundacje Akogo, ale jesli chodzi o jej aktorstwo, pozostawie do uznania tych, co widzieli sporo filmow z nia ;)

bravo007

Nie zgadzam się. W gniocie Planeta Singli miała najciekawszą kreację zdecydowanie odbiegającą od tego stereotypu jaki przedstawiłeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones