Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Tzn. jakaż piękna jest Tauriel. No po prostu cudo ubrane w fatałaszki elficy. A do
tego jeszcze ma imię godne suplementu diety na potencję dla facetów.
Hmmm... już widzę to hasło reklamowe: "Nie wiesz jak STANĄĆ prosto? Weź
Tauriel!" ;)

Lukas_Art

Jestem przerażony różnorodnością gustów ;P

LarryTheNinja

Alleluja :D

Lukas_Art

Niech tak zostanie. Amen ;)

Lukas_Art

Mi też się podoba, chociaż powiedział bym, że nie jest zbyt ładna ale jest bardzo seksowna.

seastian

Ładna jest, seksowna jest, rude włosy ma? Ma i jest normalnie 9,5/10. Muszę obejrzeć LOST bo tam jest jej o wiele więcej niż w Hobbitach :]

Lukas_Art

No jako elf i jeszcze w tych ciuszkach mega wygląda, można powiedzieć że nawet lepiej niż Daenerys z got:D

Eph

Lepiej by wyglądała bez ciuszków, oczywiście w moim wyrku ;)

Eph

Tauriel vs. Daenerys? O kurde, dylemat! No to wybieram Natalkę Portman :)

Lukas_Art

Z filmów które widziałem to Portman miała kostium i charakteryzacje tylko w Thorze 2 i tam wyglądała nawet dobrze, ale nie przebije tych pań wyżej:D

Eph

Portman to najpiękniejsza kobieta jaką widziałem. Po "Czarnym Łabędziu" obiecałem jej w mailu dozgonną miłość, wierność i nowoczesny kurs kamasutry na odległość. Nie wiem czemu nie odpowiedziała ;)

Lukas_Art

Ale z ciebie stulejarz brzmisz nawet niepokojąco jak zboczeniec jakiś.

MisHeLLo

A Ty piszesz jak analfabeta.

Lukas_Art

Ty Miodek powiedz wszystkim jak pisze analfabeta i czego nie zrozumiałeś to ci wytłumaczę chętnie

MisHeLLo

Analfabeta pisze tak, jak analfabeta, czyli zgodnie z wyznacznikami analfabetyzmu. A tak się składa, że jednym z wyznaczników analfabetyzmu jest (cytuję z Wikipedii): "brak umiejętności pisania".
Nie wiem jak to widzą inni, ale dla mnie osoba, która pisze zdanie nie posługując się kropkami i przecinkami jest analfabetą. Czyli biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze uwagi jesteś analfabetą.
Dziękuję, dobranoc :)

Eph

http://www.filmweb.pl/film/Wasza+wysokość-2011-505004
Tu jest Portman w kostiumie i wygląda całkiem dobrze. Średnia komedia ale można zerknąć m.in dla niej :P

Lukas_Art

No Tauriel to poezja dla oczu... Jeden z mocniejszych punktów trylogii filmowej "Hobbita". Za wprowadzenie jej do świata Śródziemia postawiłbym Jacksonowi jakąś dobrą polską wódeczkę. :D

Lukas_Art

Przepiękna!!!

Lukas_Art

co za obleśny komentarz

Skczat

Obleśny komentarz? Ja tylko wskazuję na jaką obleśność pozwalają sobie twórcy reklam i sloganów reklamowych. Jest taka durna i - według Ciebie zapewne także obleśna - reklama, nie pamiętam jakiego suplementu, ale tekst tam idzie mniej więcej tak: Nie wiesz co zrobić aby - tutaj szelmowski śmiech lektora - korzeń zapłonął? Musisz użyć odpowiedniej rozpałki!
To jest obleśne, rozpowszechniane na cały kraj i przełamujące kolejne bariery nizin intelektualnych.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Tak, obleśny. Pokazałeś swój poziom, a raczej jego brak, po czym odwracasz kota ogonem. A wyszedłeś na najzwyklejszego w świecie simpa.

Dokładnie, pokazałem swój poziom sprzed 7 lat. Mam nadzieję, że następnym razem zwrócisz uwagę na czas zamieszczenia komentarza.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Prawda. Szacun, że się przyznałeś, iż się zmieniłeś, zamiast odpowiadać na zaczepkę. :)

To częsty syndrom forumowiczów: że nie mogą rozpoznać swoich słów i ciężko im uwierzyć, że to pisali.

Lukas_Art

To fakt, przepięknie wygląda w kreacji Tauriel <3
Mi jednak Evangeline już dawno utknęła mi w głowie odkąd ją zobaczyłem w "Lost".

Ssensej994

W Lostach była rewelacyjna, zupełnie i bezinteresownie się w niej zadurzyłem, dalej jest piękna mimo że od lostów już trochę czasu mineło. Przez nią kręcą mnie dziewczyny z piegami, freackled ;)

Lukas_Art

Śliczna jest,to fakt. Bałbym się jej dotknąć, żeby nie popsuć.

Lukas_Art

zwykła Karyna, ale z kasą na makijaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones