Evan PetersI

Evan Thomas Peters

8,5
46 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Peters

Widziałam go chyba w "Bez śladu".
Em, i normalnie wypisz wymaluj kolejny świr a la Tate z AHS.
Widocznie to taka jego maniera aktorska;)
Cóż, myślałam że Evana stać na więcej.

WhiteDemon

"Wszędzie", czyli w dwóch filmach?? :D

ossoria

Widziałam go jeszcze we fragmentach innych seriali i tam też był identiko Tate;)

WhiteDemon

Ale nie w Kick-Ass

Hmm_Ciastko

No jestem ciekawa...

WhiteDemon

jak dla mnie zawsze może grać świra, Ryan Gosling też tak zaczynał a teraz?gra w komediach romantycznych
swoją drogą mam nadzieje,że Evana to nie czeka

natsie

Czy ja mu świra grać zabraniam? Niech sobie gra, po prostu uważam że mógłby postarać się bardziej i nie powielać tak swej gry. Świra dobry aktor umie zagrać na różne sposoby, nie na jedno kopyto. A niestety Evan ma tendencje do tego drugiego.
A Gosling akurat świetnie sobie radzi i w takim i takim repertuarze, mnie zarówno jako świr jak i romantyk bardzo odpowiada.

WhiteDemon

nic takiego nie sugerowałam,należy czytać ze zrozumieniem
uważam,że nie miał jeszcze szansy pokazać jak różnorodny być potrafi jako aktor bo przecież nie miał zbyt wielu ról.

ale to jest oczywiście Twoje zdanie, a ja je jak najbardziej szanuje.

WhiteDemon

Przecież nie grał świra w Kick Ass czy Po prostu walcz. To znaczy grał, ale takiego śmiesznego xD

WhiteDemon

Jak dla mnie jego 1 rola w AHS jest całkiem inna niż 2 (Kit Walker). Kogoś całkiem innego grał też w Kick-Ass.

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Ale w AHS:A grał ucieleśnienie dobra i miłości i według mnie stworzył zupełnie inną postać niż w AHS, bo w pierwszej części faktycznie grał świra, ale w drugiej już był zupełnie inną postacią, więc nawet po tych 2 serialach, mogę stwierdzić, że jednak nie gra wszędzie tak samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones