Evan Handler

8,3
2 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Handler

W serialu "Seks w wielkim mieście" działał mi na nerwy ale w "Californication" jest rewelacyjnyScena jak był najarany razem z Marcy na kolacji u Hanka i Karen powala. :D

kasia0503

A możesz mi Kasiu przypomnieć który to był odcinek? :)

ksz034

Nie jestem pewna bo oglądałam to już dosyć dawno, ale to był chyba odcinek w którym Hank i Karen urządzali kolacje z okazji swoich zaręczyn. Chyba Seria 3.

użytkownik usunięty
kasia0503

Sezon 2 odcinek 4 The Raw & The Cooked ;)

O, dzięki za przypomnienie :)

kasia0503

i tak ku scislosci nie byl najarany tylko nażarli sie ecstasy ;)

kasia0503

Jego rola w Californication to absolutne mistrzostwo swiata

kasia0503

W "Seksie w wielkim mieście" też był rewelacyjny :)))

kasia0503

Hehehe faktyczni, odcinek swietny, a kolacja epicka :)))

kasia0503

Genialnym aktorem bym go nie nazwał ale faktycznie w Californication przyjemnie się go ogląda.

kasia0503

Mi natomiast najbardziej przypadła do gustu scena kiedy Runkle stracił pracę i leżał w wanie nakoksowany z śliniaczkiem z restauracji z krabami, a Marcy wtedy koksowała z Ashbym, a ten nawet na chwile nie zdjął słuchawek tylko pochłonięty rockiem kiwał głową :D

No i o dziwo jedna z lepszych i klimatycznych scen kiedy Hank wychodzi z więzienia w pierwszym odcinku czwartego sezonu i Charlie odpala mu papierosa i podaje wino.

SosCzosnkowy

Charlie to Charlie, naprawde uwielbiam ten serial i jego postac, a co do jego ex Marcy to jest bardzo ladna, lubie sceny z nia ; )

kasia0503

zgadzam się, w "Californication" miażdżył, a w "Sex and the city" nie koniecznie przepadam za jego postacią, ale też nie jest najgorzej! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones