Eugeniusz Bodo

Bogdan Eugène Junod

8,8
2 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eugeniusz Bodo

wie ktoś może ile Eugeniusz miał cm wzrostu? ;)
strasznie mnie to interesuje. nie wyglądał na szalenie wysokiego ;)

Daria2381

bo nie był wysoki, miał od 165 cm do 170 cm wzrostu, dokładnie nie wiem (:

Gotowka

o, dzięki bardzo ;)

Gotowka

W ogole nie wiesz, a nie tylko dokladnie... Po co zmyslasz bzdury, o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia?

sever

Z wikipedii pewnie... Tam też wyczytałam, że ruscy napisali mu wzrost 165-170

Daria2381

to raczej nieprawda - był wysoki, o czym po pierwsze wspominają jego biografowie, a po drugie - widać to na filmach, na których jest o głowę wyższy od większości aktorów.

Daria2381

Miał ok. 180cm.

Daria2381

Miał 183cm. tyle co Jan Kiepura, można to zobaczyć oglądając ich zdjęcia razem.

kobieta1980

dziękuję za odpowiedź ;D

kobieta1980

dziękuję. też się nad tym zastanawiałam. w filmie dokumentalnym o Bodo pada stwierdzenie, że był wysoki w przeciwieństwie do swojego ojca. przypuszczałam więc, że będzie to ponad 175 cm. na ekranie rzeczywiście wydawał się niższy niż te 183 ale to przypuszczalnie kwestia postury i na pewien sposób słodkiej buzi, takiej odrobinę dziecięcej.

TheGrimhilde

Miał 180 cm, równo. Oglądałem jeden dokument o nim i tak był chyba jakieś papiery jego (lub z łagru) i było, że ma 180 cm

gamertr

a tak w ogóle to taki uroczy wątek. może gdzieś tam Bodo uśmiecha się do naszego mini-dochodzenia ;)

TheGrimhilde

Oby tylko się tam gdzieś nie załamał jak zobaczy powstający serial o nim....a bardziej Królikowskiego który go będzie grać. Według mnie gorzej trafić nie mogli z ta obsada ;/ Ale zobaczymy co z tego wyjdzie, może się zaskoczę.

gamertr

eh. coś w tym jest. mi najbardziej przeszkadza jednak, że swego rodzaju "niewinną i uczciwą w wyrazie epokę" bierze na warsztat nasze celebryckie piekiełko i to oni będą opowiadali jak było, kreowali wyobrażenia, zarabiali - choć akurat to - to najmniejsze zło. no cóż! nie przepuści się takiemu życiorysowi :P

Daria2381

Jak poogladasz filmy dokumentalne na jego temat, gdzie zdążyły się wypowiedzieć jeszcze osoby, które znały go osobiście to wychodzi ze był wysoki i miał około 181 -185 cm wzrostu.

Ami_656

W rozmaitych scenach widać, że był przeciętnego lub nawet niskiego wzrostu (https://youtu.be/vBgD2eoTjfo?t=116). Mój dziadek urodzony w 1905, a mający potem ponad 185 cm wzrostu był na tamte czasy gigantem i na zdjęciach górował co najmniej o głowę nad innymi. Na tej podstawie raczej widzę dla Bodo wspomniane wyżej 165 cm niz spekulowane ponad 180 cm, bo w tamtym czasie ludzie byli sporo niżsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones