Eugeniusz Bodo

Bogdan Eugène Junod

8,8
2 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eugeniusz Bodo

Czytałam właśnie artykuł na temat związku Eugeniusza Bodo z Reri ( http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,7851085,Bodo_i_Reri.html?as=2 &startsz=x ). Artykuł jest napisany po rozmowach z ludźmi znającymi Reri, a czy ktoś wie jak ten związek wyglądał od strony Eugeniusza Bodo? Czy natknął się ktoś na jakieś informacje na ten temat?

karokrakow

ja słyszałam, że Bodo i Reri rozstali się pzez jej alkoholizm; kiedy jej kariera zaczęła podupadać , Reri nadużywała alkoholu, Bodo był abstynentem i (znam dwie wersje) : według jednej próbował pomóc jej wyjść z nałogu, wg drugiej po prostu ją przez to zostawił

karokrakow

no coś takiego - Bodo był niepijący, bo zniechęcił go wypadek i śmierć przyjaciela, a Reri piła coraz więcej.
czytałam artykuł, że Reri do końca kochała Eugeniusza a jednak to on złamał jej serce..

karokrakow

Bodo, jak wielu aktorow z tamtego okresu, byl niesamowicie dyskretny jesli chodzi o zycie prywatne, ale to na pewno wiecie. Wydaje mi sie, ze powodow rozstania moglo byc, uproszczeniem jest : ona pila, on ja rzucil. Nalezy pamietac, ze byla mlodziutka, pochodzila z Thaiti (?) gdzie byla inna mentalnosc niz w Europie, Bodo byl emocjonalnie bardzo zwiazany z matka, co tez moglo miec wplyw... Prawdy nigdy sie nie dowiemy.
Sama Reri tez nigdy nie wdawala sie w szczegoly ich zwiazku, nawet kiedy po wojnie byla o to pytana, co wg mnie tylko dobrze o niej swiadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones