Ester Expósito

8,2
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ester Expósito

Chciał być na miejscu Christiana chyba że gejem był widz wtedy chciał być na miejscu tego tenisisty i muzułmanina xd

marcin_lendzion

Najseksowniejsza laska serialu. Dmuchała kogo się da :D

Sylar_Heroes

Carla (Ester) była rewelacyjna w I sezonie. Po prostu niesamowicie zmysłowa, kobieca, pewna siebie i mimo że trochę manipulantka to w niczym to nie przeszkadzało. I warto dodać że ta aktorka miała tylko 18-19 lat (najmłodsza w serialu), więc zapewne sama jakiegoś doświadczenia nie miała.
Dosłownie szkoda że tylko w pierwszym i trzecim odcinku I sezonu pokazali jej biust (tyłka ani razu), a potem scenki coraz gorsze, bardziej ocenzurowane i nudne.

marcin_lendzion

wszystko fajnie ale sceny homo w filmie mogli by sobie podarować

pawelsake

Dlaczego?

julka_sel

Pewnie dlatego, że nie potrafi się pogodzić z tym, że rzeczywistość jest inna niż się to kłębi w jego ciasnym umyśle. Typowe dla takich ludzi jest udawanie, że ta niezrozumiała dla nich część rzeczywistości nie istnieje.

rozowytoster

Jak lubisz w dupe to twoja sprawa :) nie będę Cię oceniał. Ja praktycznie wszystkie homo sceny skipowałem bo po pierwsze bylo ich strasznie dużo, a po drugie nie lubię oglądać całujących się facetów. Każdy dobrze wie ,że Netflix przesadza z poprawnością polityczną, nie od dziś :)

mich145

Serio? Naprawdę "KAŻDY" dobrze wie że Netflix przesadza z "poprawnością polityczną? Pisząc "każdy" masz widać na myśli innych homofobów spod kamienia takich jak Ty. W sumie to potwierdziłeś to, co napisał poprzednik :nie potrafi się pogodzić z tym, że rzeczywistość jest inna niż się to kłębi w jego ciasnym umyśle.

honeyhun

Tak, dokładnie tak, nie potrafię się z tym pogodzić, i nawet nie chce bo po co, Jeszcze napisz ,że normalnym jest to ,że szanse na oscara maja tylko filmy z LGBT i mniejszościami rasowymi. Nie wiem w jakim kontekście napisaleś/aś ze jestem homofobem, nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz ;)

Miłej Nocy.

mich145

Dziękuję w imieniu wszystkich za potwierdzenie, że jesteś homfobem z głębokiego zaścianka. Nie żeby ta kwestia potrzebowała dalszego rozwinięcia, ale dobrze jest rozwiać chociaż najmniejsze wątpliwości :)

honeyhun

ale ze ty cos jeszcze szczekasz XD?
jak dla ciebie każdy kto napisze ,że nie lubi oglądać całujących się facetow jest homofobem to naprawdę nie wiesz kto to homofob. Nie pakuj wszystkich ludzi do jednego wora, lepiej na tym wyjdziesz.

Powodzenia w dalszej walce z twoim wyobrażeniem "homofoba"

julka_sel

a moze go to jara, i tego boi sie najbardziej? :>

marcin_lendzion

Jestem kobietą ale popieram

marcin_lendzion

Usunąłbym ten post bo brzmi jakbym simpował Filmweb proszę włączyć usuwanie postów!!!

marcin_lendzion

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

marcin_lendzion

Carla (Ester) była rewelacyjna w I sezonie. Po prostu niesamowicie zmysłowa, kobieca, pewna siebie i mimo że trochę manipulantka to w niczym to nie przeszkadzało. I warto dodać że ta aktorka miała tylko 18-19 lat (najmłodsza w serialu), więc zapewne sama jakiegoś doświadczenia nie miała.
Dosłownie szkoda że tylko w pierwszym i trzecim odcinku I sezonu pokazali jej biust (tyłka ani razu), a potem scenki coraz gorsze, bardziej ocenzurowane i nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones